Budowa domków letniskowych w ramach inwestycji pn. „Przebudowa z rozbudową infrastruktury turystycznej GOSW w Białym Borze na Jeziorze Rudnickim Wielkim wraz z wyposażeniem”
GMINA GRUDZIĄDZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00551749
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00551749/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-12-14 10:18
- Lokalizacja
- Grudziądz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fabed28b-7333-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 8762313291
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00551749 z dnia 2023-12-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa domków letniskowych w ramach inwestycji pn. „Przebudowa z rozbudową infrastruktury turystycznej GOSW w Białym Borze na Jeziorze Rudnickim Wielkim wraz z wyposażeniem”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRUDZIĄDZ
1.3.) Oddział zamawiającego: stanowisko ds. zamówień publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118626
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. J. Wybickiego 38
1.5.2.) Miejscowość: Grudziądz
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-300
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@grudziadz.ug.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.grudziadz.lo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fabed28b-7333-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa domków letniskowych w ramach inwestycji pn. „Przebudowa z rozbudową infrastruktury turystycznej GOSW w Białym Borze na Jeziorze Rudnickim Wielkim wraz z wyposażeniem”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fabed28b-7333-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00551749
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot zamówienia jest finansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00462129
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.29.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest budowa domków letniskowych przy zadaniu inwestycyjnym pn. „Przebudowa z rozbudową infrastruktury turystycznej Gminnego Ośrodka Sportów Wodnych w Białym Borze na Jeziorze Rudnickim Wielkim wraz z wyposażeniem”
1. Przedmiot zamówienia obejmuje budowę 15 domków letniskowych.
2. Szczegółowy opis oraz zakres przedmiotu zamówienia zawarty został
w projekcie budowlanym - wykonawczym, SST, przedmiarach, uzgodnieniach oraz w pozostałej dokumentacji będącej załącznikami do SWZ. Wykonawca przygotowując ofertę zobowiązany jest także do wkalkulowania w cenę ofertową wszystkich kosztów wynikających z załączonych uzgodnień, opinii i decyzji.
3. Wykonawca zobowiązuje się wykonywać przedmiot umowy w sposób zapewniający korzystanie z obiektu na warunkach uzyskanego przez Zamawiającego częściowego pozwolenia na użytkowanie.
4. Przed przystąpieniem do robót Wykonawca zobowiązany jest zabezpieczyć teren budowy ogrodzeniem pełnym (nieprześwitującym) do czasu zakończenia budowy. Wykonawca realizować będzie roboty objęte przedmiotem zamówienia, w taki sposób by nie utrudniały funkcjonowania obiektu.
5. Wykonawca zapewni swobodny wstęp na teren budowy podmiotowi trzeciemu, który w ramach odrębnej umowy z Zamawiającym, wykonuje prace budowlane na w/w inwestycji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262300-4 - Betonowanie
45262310-7 - Zbrojenie
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
45242000-5 - Budowa infrastruktury wypoczynkowej na terenach nadwodnych
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający zabezpieczył w budżecie środki na realizację przedmiotu zamówieniaw wysokości 3 000 000,00 zł. W postępowaniu złożono jedną ofertę na kwotę 6 762 540,00 zł brutto. Zamawiający po przeprowadzeniu negocjacji zaprosił Wykonawcę do złożenia oferty dodatkowej. Wykonawca w wyznaczonym terminie złożył ofertę, jednak zawarta w niej cena - 6 143 850,00 zł brutto, w dalszym ciągu przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który nie jest w stanie zwiększyć budżetu na ten cel.
| 2023-12-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |