Remont drogi gminnej nr 105172L od km rob 0+000,00 do km rob 0+910,20 w m. Piaseczno i Rozpłucie Drugie

GMINA LUDWIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00551876
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00551876/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-14 10:36
Lokalizacja
Ludwin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-890e75af-82e2-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
5050123397
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

JACEK MICHAŁEKLublin, PL · lot 0
313 361,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00551876 z dnia 2023-12-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej nr 105172L od km rob 0+000,00 do km rob 0+910,20 w m. Piaseczno i Rozpłucie Drugie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LUDWIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019610

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 51

1.5.2.) Miejscowość: Ludwin

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-075

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: 817570901

1.5.8.) Numer faksu: 817570028

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ludwin@gminaludwin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gminaludwin.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.gminaludwin.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi gminnej nr 105172L od km rob 0+000,00 do km rob 0+910,20 w m. Piaseczno i Rozpłucie Drugie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-890e75af-82e2-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00551876

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00064437/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Remont drogi gminnej w m. Piaseczno i Rozpłucie Drugie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00492960

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Za.271.17.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 200925,28 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
„Remont drogi gminnej nr 105172L od km rob 0+000,00 do km rob 0+910,20 w m. Piaseczno i Rozpłucie Drugie”.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ oraz dokumentacja techniczna stanowiąca Załącznik nr 9 do SWZ. Na etapie przed podpisaniem umowy Wykonawca zobowiązany jest do przedłożenia Zamawiającemu opracowany przez siebie harmonogram rzeczowo-finansowy robót oraz wycenę kosztorysową inwestycji.
Zaleca się, aby wykonawca zapoznał się ze stanem faktycznym przedmiotowej drogi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 313361,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 494090,96 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 313361,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jacek Michałek Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowo Usługowe

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 432734822

7.3.3) Ulica: Gęsia 27/6

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-719

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 313361,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-08-15

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamawiający informuje, iż zamówienie jest dofinansowane ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
2023-12-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane