Rewitalizacja kompleksu Austerii w Raszynie w zakresie remontu nawierzchni chodnika (część 1) wzdłuż wschodniej strony zespołu budynków Austerii

Gmina Raszyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00552113
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00552113/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-14 11:14
Lokalizacja
Raszyn, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-77a71408-8d37-11ee-b55a-a22b2d7f700e
Identyfikator
5342488243
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00552113 z dnia 2023-12-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja kompleksu Austerii w Raszynie w zakresie remontu nawierzchni chodnika (część 1) wzdłuż wschodniej strony zespołu budynków Austerii

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Raszyn

1.3.) Oddział zamawiającego: Raszyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269232

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szkolna 2a

1.5.2.) Miejscowość: Raszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-090

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publ@raszyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://raszyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-77a71408-8d37-11ee-b55a-a22b2d7f700e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rewitalizacja kompleksu Austerii w Raszynie w zakresie remontu nawierzchni chodnika (część 1) wzdłuż wschodniej strony zespołu budynków Austerii

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-77a71408-8d37-11ee-b55a-a22b2d7f700e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00552113

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00516921

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.48.2023.DC

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest rewitalizacja kompleksu Austerii w Raszynie w zakresie remontu nawierzchni chodnika (część 1) wzdłuż wschodniej strony zespołu budynków Austerii. Inwestycja realizowana będzie na działce nr ewidencyjny 1044/26, obręb Raszyn 01 wzdłuż
ul. Godebskiego na odcinku od głównego budynku Austerii do Alei Krakowskiej.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu nawierzchni chodnika wzdłuż nowo odrestaurowanego kompleksu budynków Zespołu Austerii. Przedmiot zamówienia realizowany będzie zgodnie z Dokumentacją Projektową autorstwa jednostki projektowej LAMBDA
z 15.02.2023 r., której spis stanowi Załącznik nr 2 do Projektowanych Postanowień Umowy
w zakresie ściśle określonym w Opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi Załącznik nr 1
do Projektowanych Postanowień Umowy.
Zakres inwestycji obejmuje: wykonanie chodnika z kostki granitowej wraz z płytkami kierunkowymi dla osób niewidomych oraz wykonanie zieleni w miejscu asfaltowej zatoki.
Podstawowe informacje dotyczące Przedmiotu zamówienia opisane są w punkcie I Opisu Przedmiotu Zamówienia.
Przedmiot zamówienia realizowany będzie na terenie objętym nadzorem Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków [MWKZ], wpisanym do rejestru zabytków Województwa Mazowieckiego pod nr rejestru A 443 – Decyzja nr 1263/05 z 04.07.2005 r. (Załącznik nr 1 do OPZ).
Do zgłoszenia robót budowlanych Starostwo Powiatowe w Pruszkowie wydało zaświadczenie o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu (Załącznik nr 3 do OPZ).
Na prowadzenie robót została wydana zgoda MWKZ na mocy Decyzji z dnia 05 maja 2023 r. (Załącznik nr 2 do OPZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu wpłynęły oferty. Cena najkorzystniejszej oferty, przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2023-12-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane