Świadczenie usług telefonii stacjonarnej na potrzeby Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00552227
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-12-14 11:33
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi telekomunikacyjne
Wykonawcy
45 przyznanych
ORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
555,27 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
2018,87 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
1281,17 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
529,88 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
539,04 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
529,59 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
566,49 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
529,59 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
1193,79 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
528,11 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
531,95 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
1044,71 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
578,3 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
2008,25 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
666,86 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
522,21 PLNOrange Polska SAWarszawa, PL
529,59 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
529,59 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
554,98 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
575,23 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
4289,26 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
1092,54 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
708,18 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
538,44 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
525,46 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
1712,75 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
545,53 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
542,87 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
547,89 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
523,68 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
545,53 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
532,54 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
1562,49 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
523,09 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
529,59 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
2134 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
530,47 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
538,74 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
537,26 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
536,97 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
525,16 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
3329,56 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
530,18 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
539,92 PLNORANGE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
539,92 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.