Przebudowa drogi dla pieszych oraz peronów przystankowych wraz z dojściem do peronów a także przejść dla pieszych w ciągu drogi powiatowej nr 2128R – ulica K. Opalińskiego w Przemyślu
Gmina Miejska Przemyśl - Zarząd Dróg Miejskich w Przemyślu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00552443
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00552443/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-12-14 12:05
- Lokalizacja
- Przemyśl, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-de7828ac-7c92-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7952076801
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00552443 z dnia 2023-12-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi dla pieszych oraz peronów przystankowych wraz z dojściem do peronów a także przejść dla pieszych w ciągu drogi powiatowej nr 2128R – ulica K. Opalińskiego w Przemyślu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Przemyśl - Zarząd Dróg Miejskich w Przemyślu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650903339
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wybickiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Przemyśl
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-700
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdm-przemysl.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdm-przemysl.com
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/8417991.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami w rozumieniu ustawy o drogach publicznych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi dla pieszych oraz peronów przystankowych wraz z dojściem do peronów a także przejść dla pieszych w ciągu drogi powiatowej nr 2128R – ulica K. Opalińskiego w Przemyślu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-de7828ac-7c92-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00552443
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00039252/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.25 Przebudowa drogi dla pieszych oraz peronów przystankowych wraz z dojściem do peronów a także przejść dla pieszych w ciągu drogi powiatowej nr 2128R – ulica K. Opalińskiego w Przemyślu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00477895
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDM.NE-3.333.20.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi dla pieszych oraz peronów przystankowych wraz z dojściem do peronów na odcinku ulicy K. Opalińskiego w Przemyślu, polegająca na:
- rozbiórce istniejącej nawierzchni chodnika z betonowych płyt chodnikowych
i betonowej kostki brukowej,
- wykonanie nowej nawierzchni chodnika z kostki brukowej betonowej na podsypce cementowo-piaskowej na podbudowie z kruszywa łamanego,
- wymianie istniejących krawężników i obrzeży betonowych,
- regulacji pionowej istniejących urządzeń infrastruktury podziemnej,
- wymianie istniejącej bariery ochronnej dla ruchu pieszego.
- wykonaniu przejścia dla pieszych z oświetleniem dedykowanym
Długość przebudowanej drogi dla pieszych w ulicy Opalińskiego wynosi ok. 380 mb.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 670267,32 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 736072,96 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 670267,32 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowa „ An-Stal” Anna Chrzan
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 795 163 69 13
7.3.3) Ulica: ul. Lwowska 73
7.3.4) Miejscowość: Przemyśl
7.3.5) Kod pocztowy: 37-700
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 670267,32 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-12-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |