Budowa hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Rakowcu, gmina Kwidzyn – etap II

Gmina Kwidzyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00113814
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00113814/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-02-20 14:05
Lokalizacja
Kwidzyn, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e5e2c354-68f0-4b0a-b7e9-162f20b726b6
Identyfikator
5811827894
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneBetonowanieRoboty murarskie i muroweRoboty muroweWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyPokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskieInstalowanie sufitów podwieszanychTynkowanieKładzenie i wykładanie podłógRoboty w zakresie różnych nawierzchniInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne gazoweInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00113814 z dnia 2025-02-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Rakowcu, gmina Kwidzyn – etap II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kwidzyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747767

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Grudziądzka 30

1.5.2.) Miejscowość: Kwidzyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-500

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminakwidzyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gminakwidzyn.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_kwidzyn

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Rakowcu, gmina Kwidzyn – etap II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e5e2c354-68f0-4b0a-b7e9-162f20b726b6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00113814

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00044322

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 7552187,49 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 5102486,61 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa budynku szkoły podstawowej w miejscowości Rakowiec – ETAP drugi, o przyszkolną halę sportową. Zadanie będzie realizowane na działkach nr 444/1, 443/6, 461/2, 460/1. obr. Rakowiec, gm. Kwidzyn.
Zamówienie polega na dokończeniu budowy budynku hali sportowej wraz z zagospodarowaniem terenu zgodnie z załączoną dokumentacją wraz z wyposażeniem w postaci: elementów strzelnicy laserowej, drabinek, elementów wyposażenia do gry w siatkówkę, do gry w koszykówkę, do gry w piłkę ręczną, przegrody boiska, osłony okien, tablicy wyników wraz z montażem.
W ramach prac budowlanych planowanego II etapu robót nie należy brać pod uwagę zakupu i montażu zbiornika p-poż. wraz z przyłączem wodociągowym do tegoż zbiornika, drogą dojazdową i placem manewrowym (postojowym) przy zbiorniku p-poż oraz ogrodzenia od strony ul. Robotniczej (Zamawiający jest w trakcie zmiany pozwolenia na budowę).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262300-4 - Betonowanie

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45262520-2 - Roboty murowe

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45410000-4 - Tynkowanie

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Przedmiotowe postępowanie zostało unieważnione zgodnie z art. 255 ust. 3 ustawy Pzp, który stanowi, że Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Wartość złożonych w przedmiotowym postępowaniu ofert znacznie przekraczają kwotę, jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7456538,63 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10330000,00 PLN

2025-02-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane