Dostawa materiałów opatrunkowych, produktów farmaceutycznych i endoskopowych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Sierpcu

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W SIERPCU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00552688
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-12-14 12:39
Lokalizacja
Sierpc, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7761482499
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

OpatrunkiProdukty farmaceutyczneMateriały medyczne

Wykonawcy

22 przyznane

'CITONET-WARSZAWA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTORUŃ, PL
583,2 PLN
ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
1725,3 PLN
ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
3274,75 PLN
ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
514,08 PLN
ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
421,46 PLN
ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
213,84 PLN
'CITONET-WARSZAWA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTORUŃ, PL
463,32 PLN
'CITONET-WARSZAWA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTORUŃ, PL
11 540,88 PLN
J.CHODACKI, A.MISZTAL MEDICA SPÓŁKA JAWNALubin, PL
3510 PLN
'CITONET-WARSZAWA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTORUŃ, PL
2203,2 PLN
ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
1172,45 PLN
CitoNet-Warszawa Sp. z o.o. (Lider Konsorcjum) ul. Żółkiewskiego 20/26 87-100 Toruń, Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. ul. Żółkiewskiego 20/26 87-100 Toruńtorun, PL
19 998,3 PLN
'CITONET-WARSZAWA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTORUŃ, PL
797,04 PLN
ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
4282,74 PLN
'CITONET-WARSZAWA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTORUŃ, PL
15 549,3 PLN
ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
536,52 PLN
ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
2700 PLN
POLMIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL
106 439,4 PLN
URTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
66 140,34 PLN
Zarys International Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaZabrze, PL
10 577,3 PLN
'CITONET-WARSZAWA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTORUŃ, PL
4523,9 PLN
ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
69 888,6 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.