Roboty konserwacje i remontowe na drogach leśnych na terenie Nadleśnictwa Gołąbki w roku 2023

Nadleśnictwo Gołąbki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00552873
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00552873/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-14 13:08
Lokalizacja
Rogowo, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c7823c0a-84b2-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
5620005247
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie konserwacji drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

POLBUD POLAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPadniewko 65, PL · lot 0
263 908,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00552873 z dnia 2023-12-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty konserwacje i remontowe na drogach leśnych na terenie Nadleśnictwa Gołąbki w roku 2023

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Gołąbki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 090550673

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gołąbki 5

1.5.2.) Miejscowość: Rogowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-420

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: golabki@torun.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://golabki.torun.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c7823c0a-84b2-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Leśnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty konserwacje i remontowe na drogach leśnych na terenie Nadleśnictwa Gołąbki w roku 2023

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c7823c0a-84b2-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00552873

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00177647/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Roboty konserwacyjne na drogach leśnych na terenie Nadleśnictwa Gołąbki w roku 2023

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00499663

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: S.270.1.6.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 233203,44 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót konserwacyjnych i remontowych na drogach leśnych Nadleśnictwa Gołąbki w 2023 roku, których stan techniczny nie pozwala na:

- płynny wywóz surowca drzewnego,
- prowadzenie sprawnych akcji ppoż.,
- wykonywanie planowych zadań z zakresu prowadzonej działalności.

Przedmiot zamówienia obejmuje roboty budowlane na drogach leśnych:

a) wymiana niesprawnego przepustu w Leśnictwie Jeziora : wymiana zarwanego przepustu pod drogą leśną L/03/12 na nowy przepust rurowy o średnicy 60 cm z zagęszczeniem nawierzchni;
b) utwardzenie miejsc postoju pojazdów na terenie Leśnictwa Brudzyń – wyprofilowanie i zagęszczanie podłoża, wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego o gr. 25 cm po zagęszczeniu.
c) utwardzenie terenu dla miejsc postoju pojazdów w Leśnictwie Mięcierzyn - wyprofilowanie i zagęszczanie podłoża, wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego o gr. 25 cm po zagęszczeniu, montaż oznakowania pionowego.
d) remont cząstkowy dróg leśnych o nawierzchni bitumicznej mieszanką bitumiczną mineralno-asfaltową z mechanicznym obcinaniem krawędzi.
e) remont cząstkowy dróg leśnych o nawierzchni tłuczniowej

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 263908,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 620705,97 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 263908,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Polbud Polak sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5571701744

7.3.4) Miejscowość: Padniewko 65

7.3.5) Kod pocztowy: 88-300

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 263908,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin zakończenia realizacji przedmiotu Umowy do 15 dni od dnia przekazania terenu robót, nie później jednak niż do 31.12.2023 r.
2023-12-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane