Przebudowa i rozbudowa budynku Urzędu Gminy Laskowa
Gmina Laskowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00553550
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00553550/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-12-14 14:52
- Lokalizacja
- Laskowa, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-df1d321b-981d-11ee-ba3b-4e891c384685
- Identyfikator
- 7371283697
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00553550 z dnia 2023-12-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i rozbudowa budynku Urzędu Gminy Laskowa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Laskowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892340
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: -
1.5.2.) Miejscowość: Laskowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-602
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 18 3300210
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@laskowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.laskowa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-df1d321b-981d-11ee-ba3b-4e891c3846851.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i rozbudowa budynku Urzędu Gminy Laskowa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-df1d321b-981d-11ee-ba3b-4e891c384685
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00553550
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00017688/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Przebudowa i rozbudowa budynku Urzędu Gminy Laskowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00545246
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GPI.271.1.15.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa, przebudowa i nadbudowa budynku Urzędu Gminy wraz z instalacjami: elektryczna, wodno-kanalizacyjna, centralnego ogrzewania, wentylacja mechaniczna, przebudowa instalacji elektrycznej, utwardzenie działki.
2. Szczegółowy zakres robót przewidzianych do wykonania określony został
w dokumentacji projektowej, specyfikacjach technicznych oraz załączonych do SWZ przedmiarach robót. Przedmiary robót mają charakter pomocniczy przy wycenie robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.Zamawiający niewłaściwie sformułował warunki udziału w postępowaniu dla Wykonawców. Po niezbędnych korektach zamówienie ponownie zostanie ogłoszone.
| 2023-12-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |