Montaż pomp ciepła w budynku Nadleśnictwa Świdwin – zaprojektuj i wybuduj
NADLEŚNICTWO ŚWIDWIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00554308
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00554308/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-12-15 09:11
- Lokalizacja
- Świdwin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d2f688ac-7da2-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 6720007571
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00554308 z dnia 2023-12-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Montaż pomp ciepła w budynku Nadleśnictwa Świdwin – zaprojektuj i wybuduj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO ŚWIDWIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330044306
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szczecińska 58
1.5.2.) Miejscowość: Świdwin
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-300
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: 943652652
1.5.8.) Numer faksu: 943652579
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: swidwin@szczecinek.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://swidwin.szczecinek.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/nadlesnictwo_swidwin1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Montaż pomp ciepła w budynku Nadleśnictwa Świdwin – zaprojektuj i wybuduj2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d2f688ac-7da2-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00554308
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00219541/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Montaż pomp ciepła w budynku administracyjnym Nadleśnictwa Świdwin
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00481151
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.31.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 225000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych instalacji rewersyjnej pompy ciepła powietrze-woda o mocy 43 kW (grzanie i chłodzenie) pracującej w układzie biwalentnym równoległym, wspomaganej w okresach szczytowych kotłem gazowym w istniejącym budynku biurowym Nadleśnictwa Świdwin zlokalizowanym przy ul. Szczecińskiej 58, działka nr 164/21, obręb 0013, miasto Świdwin. Układ grzewczy pracować będzie na potrzeby pokrycia zapotrzebowania ciepła na cele centralnego ogrzewania, wentylacji oraz ciepłej wody użytkowej. Zakres inwestycji obejmuje również demontaż oraz wymianę istniejącego układu hydraulicznego kotłowni wraz z kotłem gazowym i podgrzewaczem c.w.u. W ramach zadania należy wykonać dokumentację projektową niezbędną do zainstalowania poszczególnych elementów instalacji, uzyskać wymagane przepisami uzgodnienia, pozwolenia, zgłoszenia itp. oraz wykonać roboty budowlane i instalacyjne w oparciu o
opracowaną dokumentację projektową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku nr 11 – Program Funkcjonalno-Użytkowy (PFU).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 320169,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 320169,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 320169,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe EKOSUN, Paweł Czupajło
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 4990209622
7.3.3) Ulica: ul. Bohaterów Warszawy 4
7.3.4) Miejscowość: Koszalin
7.3.5) Kod pocztowy: 75-211
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 320169,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-12-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |