Rozwój infrastruktury wodno-kanalizacyjnej w Gminie Kodeń

Gmina Kodeń

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00114068
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00114068/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-02-20 14:59
Lokalizacja
Kodeń, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9ab38b2b-7030-4086-b963-b39b10658501
Identyfikator
5372335165
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlaneRoboty drogoweUsuwanie wierzchniej warstwy glebyRoboty w zakresie burzeniaRoboty budowlane w zakresie przepompowni ściekówRoboty budowlane w zakresie oczyszczalni ściekówRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

DAWID PROKOPIUKBiała Podlaska, PL · lot 0
928 650 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00114068 z dnia 2025-02-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozwój infrastruktury wodno-kanalizacyjnej w Gminie Kodeń

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kodeń

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237569

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 1 Maja 20

1.5.2.) Miejscowość: Kodeń

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-509

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.7.) Numer telefonu: 833754155

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@koden.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugkoden.bip.lubelskie.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9ab38b2b-7030-4086-b963-b39b10658501

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozwój infrastruktury wodno-kanalizacyjnej w Gminie Kodeń

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9ab38b2b-7030-4086-b963-b39b10658501

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00114068

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00365939/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Rozwój infrastruktury wodno-kanalizacyjnej w Gminie Kodeń

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie dofinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00532181

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.8.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1308406,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia dotyczy w szczególności poprawy infrastruktury wodno-kanalizacyjnej poprzez budowę oraz przebudowę sieci wodociągowej, budowę kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami, przebudowę stacji ujęcia i uzdatniania wody oraz budowę oczyszczalni ścieków.
BUDOWA SIECI KANALIZACYJNEJ WRAZ Z PRZYŁĄCZAMI Zakres rzeczowy obejmuje : - kanał sanitarny grawitacyjny PVC Ø200mm - 63 mb. - kanał sanitarny grawitacyjny PVC Ø160mm - 27 mb. - kanał sanitarny tłoczny PE Ø90mm – 178 mb. - studzienki kanalizacyjne tworzywowe Ø400mm - 6 kpl. - studnie kanalizacyjne tworzywowe Ø600mm - 1 kpl.
Łączna długość sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami – 268 mb.
BUDOWA SIECI WODOCIĄGOWEJ Zakres rzeczowy obejmuje : - przewód PCV Ø160mm – 525,0 mb, - zasuwy z obudową o średnicy DN150 mm z obrukiem – 2 kpl.,
PRZEBUDOWA SIECI WODOCIĄGOWEJ Zakres rzeczowy obejmuje: - przebudowa zasuw sekcyjnych DN150 – 1 kpl, - przebudowa zasuw sekcyjnych DN100 – 4 kpl, - przebudowa zasuw sekcyjnych DN80 – 5 kpl
PRZEBUDOWA STACJI UJĘCIA I UZDATNIANIA WODY Zakres rzeczowy obejmuje : - prace dociepleniowe budynku technologicznego – 1 kpl. - punktu pomiaru ciśnienia i przepływu wraz z zasilaniem– 1 kpl. - utwardzenie terenu – 299,55m2. - ogrodzenie terenu w ilości – 334 m. - brama wjazdowa o szer. 5m – 3 kpl. - furtka o szer. 1,2m – 1 kpl. - modernizacja technologii uzdatniania wody, polegająca na montażu lampy UV – 1 kpl. - inspekcja wizyjna studni i czyszczenie studni z osadów – 3 kpl.
BUDOWA OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW Zakres rzeczowy obejmuje : - wykonania oczyszczalni ścieków o RLM=9 i pojemności całkowitej reaktora 6,5m3 wraz z drenażem rozsączającym w postaci tuneli rozsączających ułożonych w 5 ciągach po 7 tuneli każdy, - wykonania instalacji zewnętrznej kanalizacyjnej do projektowanej oczyszczalni ścieków.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45000000-7 - Roboty budowlane

45233140-2 - Roboty drogowe

45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45232423-3 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków

45252127-4 - Roboty budowlane w zakresie oczyszczalni ścieków

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 928650,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1691250,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 928650,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRO-KOP DAWID PROKOPIUK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5372484103

7.3.3) Ulica: ul. Zygmunta Starego 1/5

7.3.4) Miejscowość: Biała Podlaska

7.3.5) Kod pocztowy: 21-500

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 928650,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2025-02-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane