„Przebudowa drogi powiatowej 1370K (ul. 16 Pułku Piechoty) w km od 0+012,86 do km 0+408,42 wraz z przejściem dla pieszych w km 0+255,53 w miejscowości Tarnów, Miasto Tarnów"

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00554747
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00554747/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-15 10:36
Lokalizacja
Tarnów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4acffc92-7e1d-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
8731011086
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Wykonawcy

1 przyznane

DEKODRÓG PAWEŁ POCHMARA SPÓŁKA JAWNATarnów, PL · lot 0
645 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00554747 z dnia 2023-12-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi powiatowej 1370K (ul. 16 Pułku Piechoty) w km od 0+012,86 do km 0+408,42 wraz z przejściem dla pieszych w km 0+255,53 w miejscowości Tarnów, Miasto Tarnów"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 122680121

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bernardyńska 24

1.5.2.) Miejscowość: Tarnów

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.7.) Numer telefonu: 14 6883100

1.5.8.) Numer faksu: 14 6883115

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: b.kurzyp@zdik.tarnow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdik.tarnow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4acffc92-7e1d-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa drogi powiatowej 1370K (ul. 16 Pułku Piechoty) w km od 0+012,86 do km 0+408,42 wraz z przejściem dla pieszych w km 0+255,53 w miejscowości Tarnów, Miasto Tarnów"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4acffc92-7e1d-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00554747

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00053352/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.17 „Przebudowa drogi powiatowej 1370K (ul. 16 Pułku Piechoty) w km od 0+012,86 do km 0+408,42 wraz z przejściem dla pieszych w km 0+255,53 w miejscowości Tarnów, Miasto Tarnów"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00509419

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDiK.DZ.271.61.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 524589,64 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje budowę drogi dla pieszych i rowerów oraz kanału technicznego. Zadanie polegać będzie między innymi na:
1) robotach rozbiórkowych nawierzchni, krawężników i obrzeży wraz z ławami oraz wywiezieniem gruzu,
2) demontażu (złomowaniu) wiaty przystankowej wraz z ławami fundamentowymi,
3) robotach ziemnych, wykopy, przekopy, formowanie nasypów,
4) budowie kanału technicznego z rur HDPE Ø 110 oraz studni kablowych,
5) montażu stacji napraw rowerów,
6) montażu nowej wiaty przystankowej
7) montażu studzienek ściekowych wraz z osadnikiem i syfonem wraz podłączeniem za pomocą przykanalików do istn. sieci kanalizacyjnej,
8) profilowaniu podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni,
9) ułożeniu obrzeży na ławach betonowych
10) wykonaniu warstw podbudowy stabilizowanych mechanicznie oraz spoiwem hydraulicznym
11) wykonaniu warstw nawierzchniowych, bitumicznych oraz brukarskich
12) wymianie sygnalizatorów drogowych zgodnie z dokumentacją,
13) demontażu oznakowania pionowego,
14) montażu oznakowania pionowego,
15) wykonaniu oznakowania poziomego grubowarstwowego oraz cienkowarstwowego zgodnie z projektem stałej organizacji ruchu,
16) wykonaniu wszystkich innych robót niezbędnych dla zapewnienia zamierzonego efektu,
17) uporządkowaniu, odtworzeniu po zakończeniu robót terenów zielonych (zieleńców, trawników),
18) opracowaniu projektu oraz wprowadzeniu czasowej organizacji ruchu drogowego wraz z zabezpieczeniem i oznakowaniem terenu oraz jej aktualizacji w trakcie realizacji budowy w zależności od bieżących potrzeb,
19) wykonaniu inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej (w wersji tradycyjnej – papierowej
– 2 egz. oraz w wersji elektronicznej edytowalnej) z klauzulą przyjęcia do ośrodka dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 i 2 do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy – załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 645000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 645000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 645000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „DEKODRÓG” Paweł Pochmara Spółka jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 121129148

7.3.3) Ulica: Odległa 7/28

7.3.4) Miejscowość: Tarnów

7.3.5) Kod pocztowy: 33-100

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

wykonanie nawierzchni ścieżki - podwykonawcy nie są znani na tym etapie postępowania

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 645000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1. Zadanie dofinansowane jest ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
2023-12-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane