Dostawa elementów infrastruktury miejskiej oraz infrastruktury parku kieszonkowego do PSP nr 2 w Oleśnie
Gmina Olesno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00114133
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00114133/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-20 15:20
- Lokalizacja
- Olesno, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1f387d26-e20a-11ee-a01e-f641a8763d5f
- Identyfikator
- 5761562352
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty ogrodniczeStojakiPojemniki i kosze na odpady i śmieciPłyty podłogowe
Wykonawcy
2 przyznane
GRZEGORZ HADAŚOlesno, PL · lot 0
93 680 PLNGRZEGORZ HADAŚOlesno, PL · lot 1
46 800 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00114133 z dnia 2025-02-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa elementów infrastruktury miejskiej oraz infrastruktury parku kieszonkowego do PSP nr 2 w Oleśnie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Olesno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398600
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pieloka 21
1.5.2.) Miejscowość: Olesno
1.5.3.) Kod pocztowy: 46-300
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.7.) Numer telefonu: 343597841
1.5.8.) Numer faksu: 343597842
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@olesno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.olesno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/olesno/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa elementów infrastruktury miejskiej oraz infrastruktury parku kieszonkowego do PSP nr 2 w Oleśnie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f387d26-e20a-11ee-a01e-f641a8763d5f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00114133
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00042382/18/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa elementów infrastruktury miejskiej oraz infrastruktury parku kieszonkowego do PSP nr 2 w Oleśnie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
7. Zamówienie jest dofinansowane ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 w ramach programu: ,,Środowisko, Energia i Zmiany Klimatu”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00245651
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271.14.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ZADANIE CZĘŚCIOWE NR 1 - DOSTAWA ELEMENTÓW INFRASTRUKTURY ‘PARKU KIESZONKOWEGO’1 Donice 8 szt Donica wykończona panelem dekoracyjnym, oparta na okrągłej podstawie, delikatnie rozszerzana ku górze. Wykonana z wytrzymałego polietylenu, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, warunki atmosferyczne, w tym wpływ promieni UV. Wymiary minimalne: ø1200 x ø765 x 1200h (mm), pojemność minimalna 900 litrów, waga minimalna 24 kilogramy, kolory: pomarańczowy 034 (RAL 1023), czerwony 050 (RAL 3020), niebieski 208 (RAL 5017), zielony 383 (RAL 6018), żółty (RAL 1023)
2 Okrągła ławka miejska kompatybilna z donicą Ławka miejska kompatybilna z donicą z pkt. 1. 8 szt.
Model o okrągłym kształcie. Stalowa ławka (cynkowana ogniowo) z elementami z polietylenu zapewniające wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne. Malowana proszkowo. Powierzchnia gładka lub chropowata. Mocowana do podłoża. Kolor: Multikolor (każdy szczebel w innym kolorze). Wymiary minimalne: 2000 x 2000 x 450 h (mm)
3 Ziemia do donic Ziemia ogrodowa uniwersalna,
Workowana,
ziemia wolna od wszelkich zanieczyszczeń,
wartość Ph 5-5 - 6,5,
ilość 8.700 litrów
4.5.3.) Główny kod CPV: 03121000-5 - Produkty ogrodnicze
4.5.5.) Wartość części: 72578,05 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ZADANIE CZĘSCIOWE NR 2 – DOSTAWA i MONTAŻ ELEMENTÓW INFRASTRUKTURY MIEJSKIEJStojaki na rowery 6 szt. Stojak na rower z barierką dla 5 miejsc rowerowych z barierką, która pozwala zapiąć rower za ramę. Umożliwiająca parkowanie każdego rodzaju i wielkości roweru, także z tarczą hamulcową. Konstrukcja zapewniająca utrzymanie każdego roweru w pionie. Wykonany z profila min. 30 x 30 mm (podstawa) oraz rury stalowej min. Ø 18 x 2 mm (ramionka), barierka z rurki min. Ø 25 mm.
Stal ocynkowana – srebrny błysk (zabezpiecza przed korozją) lub opcjonalnie malowany proszkowo w kolorze RAL.
Stojaki na hulajnogi 2 st. Stojak na hulajnogi falowany na masywnych stopach – min. 160 cm. Mocowany na dwóch nogach, z możliwością przykręcenia lub zabetonowania. Z jednej strony posiada tzw. zatrzaski do hulajnogi.
Zewnętrzne kosze na odpady Kosze na odpady (zewnętrzne) posiadające sortery pozwalające na wyodrębnienie poszczególnych rodzajów odpadów. Kosz z daszkiem 3 x 75 l. 6 szt. Obudowa pojemnika na śmieci wykonana z drewna z wykończeniem typu palisander. Minimalne wymiary: wysokość całkowita: 106 cm, długość: 112 cm, szerokość: 37 cm, wysokość wkładu: 80 cm.
Deski kompozytowe pod ławki Deski kompozytowe pod ławki wraz z legarami, zaślepkami, klipsami mocującymi oraz klejem montażowym. Łączna długość ławek to 50 metrów bieżących. Szerokość ławki to 30 cm.
Deski kompozytowe, jednolite w całym przekroju, barwione w masie, zawartość mączki drzewnej min. 55%. Wymagana odporność na wodę i warunki atmosferyczne. Do wyboru dwie strony użytkowe: szerokie i wąskie ryflowanie. Kolor: drewno naturalne.
Do tego komplet legarów wraz z mocowaniami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39151100-6 - Stojaki
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci
44112210-3 - Płyty podłogowe
4.5.5.) Wartość części: 28217,49 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 93680 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 93680 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 93680 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Lumen Grzegorz Hadaś
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5761092449
7.3.3) Ulica: Kasztanowa 8
7.3.4) Miejscowość: Olesno
7.3.5) Kod pocztowy: 46-300
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 93680 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-04-15Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 46800 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 46800 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 46800 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Lumen Grzegorz Hadaś
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5761092449
7.3.3) Ulica: Kasztanowa 8
7.3.4) Miejscowość: Olesno
7.3.5) Kod pocztowy: 46-300
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 46800 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-04-15| 2025-02-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |