Remont dróg gminnych kruszywem kamiennym na terenie Gminy Skaryszew

Gmina Skaryszew

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00556128
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00556128/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-15 14:40
Lokalizacja
Skaryszew, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cd0329a2-6e66-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
7962867409
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa

Wykonawcy

1 przyznane

MIROSŁAW KWAPIŃSKISzymanów 4A, PL · lot 0
59 778 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00556128 z dnia 2023-12-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg gminnych kruszywem kamiennym na terenie Gminy Skaryszew

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Skaryszew

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223385

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Juliusza Słowackego 6

1.5.2.) Miejscowość: Skaryszew

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-640

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@skaryszew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.skaryszew.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.zamowienia.skaryszew.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dróg gminnych kruszywem kamiennym na terenie Gminy Skaryszew

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cd0329a2-6e66-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00556128

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00086360/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Remont dróg gminnych na terenie Miasta i Gminy Skaryszew

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00451997

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIR.271.17.2023.KR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmuje
1. Dostawa wraz z rozłożeniem kruszywa w ilości 300 ton,
2. Dostawa kruszywa na wskazany adres przez Zamawiającego w ilości 500 ton
Wymagania dotyczące wbudowanego materiału:
-kruszywo kamienne (frakcja 0-31,5 mm)
- rozłożenie kruszywa ma się odbywać za pomocą równiarki lub rozkładarki
- kruszywo musi posiadać uziarnienie ciągłe, pierwszego gatunku oraz odpowiadać warunkom stawianym przez następujące normy: PN-EN 13242, PN-EN 11112.
- remont dróg gminnych na terenie Gminy Skaryszew Wykonawca wykona „pod ruchem”
z należytą starannością i z zachowaniem bezpieczeństwa. Drogi nie będą wyłączane z użytkowania w trakcie realizacji prac remontowych.
- Zamawiający zastrzega sobie możliwość przeprowadzenia kontrolnego ważenia dostarczonego materiału.
- każda dostawa kruszywa będzie posiadać aktualny kwit przewozowy lub WZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 14210000-6 - Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 59778,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 147600,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 59778,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "MIREX" Mirosław Kwapiński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670693381

7.3.4) Miejscowość: Szymanów

7.3.5) Kod pocztowy: 27-300

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 59778,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-12-27
2023-12-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane