Przebudowa drogi gminnej nr 160210K ul. 3 Maja na odcinku I w km 0+025-0+039 wraz z przejściem dla pieszych w km 0+032;

Gmina Proszowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00556616
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00556616/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-17 21:21
Lokalizacja
Proszowice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-91030268-84e3-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
6821604469
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00556616 z dnia 2023-12-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 160210K ul. 3 Maja na odcinku I w km 0+025-0+039 wraz z przejściem dla pieszych w km 0+032;

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Proszowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351556033

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 72

1.5.2.) Miejscowość: Proszowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 12 386-10-05

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@proszowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.proszowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pzp.proszowice.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej nr 160210K ul. 3 Maja na odcinku I w km 0+025-0+039 wraz z przejściem dla pieszych w km 0+032;

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-91030268-84e3-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00556616

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00066003/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 przebudowa drogi gminnej nr 160210K ul. 3 Maja

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00498895

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIP-RIF.271.11.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej nr 160210K ul. 3 Maja na odcinku I w km 0+025-0+039 wraz z przejściem dla pieszych w km 0+032; na odcinku II w km 0+206-0+214 wraz z przejściem dla pieszych w km 0+210; na odcinku III w km 0+300-0+341 wraz z przejściami dla pieszych w km 0+325 na skrzyżowaniu ul. 3 Maja z ul. Reja w miejscowości Proszowice gmina Proszowice dofinansowanej w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
Roboty obejmują:
1. Odcinek I w km 0+025-0+039 wraz z przejściem dla pieszych w km 0+032
1.1 Roboty przygotowawcze
1.2 Przebudowa nawierzchni chodnika
1.3 Urządzenia BRD
1.4 Oznakowanie poziome i pionowe
2. Odcinek II w km 0+206-0+214 wraz z przejściem dla pieszych w km 0+210
2.1 Roboty przygotowawcze
2.2 Przebudowa nawierzchni chodnika
2.3 Urządzenia BRD
2.4 Oznakowanie poziome i pionowe
3. Odcinek III w km 0+300-0+341 wraz z przejściami dla pieszych w km 0+325
3.1Urządzenia BRD

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Została złożona jedna oferta, która została odrzucona. W zwiążku z powyższym postępowanie unieważniono.
2023-12-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane