REMONT DROGI POWIATOWEJ NR 2057B OSIPY LEPERTOWIZNA - JABŁONKA KOŚCIELNA

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W WYSOKIEM MAZOWIECKIEM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00556823
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00556823/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-18 08:26
Lokalizacja
Wysokie Mazowieckie, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d2850204-8a9b-11ee-b55a-a22b2d7f700e
Identyfikator
7221336191
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00556823 z dnia 2023-12-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
REMONT DROGI POWIATOWEJ NR 2057B OSIPY LEPERTOWIZNA - JABŁONKA KOŚCIELNA

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W WYSOKIEM MAZOWIECKIEM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450672604

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 1 Maja 8

1.5.2.) Miejscowość: Wysokie Mazowieckie

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-200

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: emilia.sekowska@zdpwm.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdpwm.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zdpwm

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

REMONT DROGI POWIATOWEJ NR 2057B OSIPY LEPERTOWIZNA - JABŁONKA KOŚCIELNA

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d2850204-8a9b-11ee-b55a-a22b2d7f700e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00556823

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00068212/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 REMONT DROGI POWIATOWEJ NR 2057B OSIPY LEPERTOWIZNA - JABŁONKA KOŚCIELNA

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00511708

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 08/I/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem opracowania jest remont drogi powiatowej Nr 2057B Osipy Lepertowizna - Jabłonka Kościelna
zlokalizowanej na działkach o numerach ewidencyjnych gruntów: 170 – obręb Osipy-Kolonia, 117/1 – obręb Osipy-Wydziory II, 115/2, 115/3 – obręb Tybory-Wólka, 131/1 – obręb Tybory-Olszewo, 92/3, 82/4 – obręb Tybory-Kamianka, 139/1 – obręb Tybory-Trzcianka, 413/1 – obręb Jabłonka-Świerczewo, 83/1 – obręb Jabłonka Kościelna, gmina Wysokie Mazowieckie.
Niniejsze opracowanie zawiera rozwiązania sytuacyjne oraz konstrukcyjne nawierzchni. Zakresem opracowania objęto remont drogi o przekroju trasowym jedno-jezdniowym o szerokości jezdni 5,00m i długości: 7,8 km.
Na przedmiotowej drodze przewidziano:
- remont istniejącej nawierzchni bitumicznej,
- remont przepustów pod koroną drogi,
- podbudowę z mieszanki kruszywa łamanego grubości 20 cm,
- warstwę ścieralną grubości 4 cm z mieszanek mineralno-bitumicznych,
- ułożenie siatki z kordu stalowego na nośniku z włókniny polietylenowej,
- rozjazdy bitumiczne,
- pobocza z kruszywa naturalnego,
- zjazdy z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm na podsypce cementowo-piaskowej,
- bariery ochronne stalowe jednostronne.
Przewiduje się powierzchniowe odwodnienie drogi poprzez zaprojektowanie spadków poprzecznych w kierunku pasa zieleni oraz istniejących rowów. Wody opadowe i roztopowe odprowadzane będą do istniejących rowów przydrożnych. Nie występują urządzenia melioracyjne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne:
Przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostaje unieważnione na podstawie:
- art. 255 pkt. 5 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 ze zm.) – Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wystąpiła istotna zmiana okoliczności powodująca, że prowadzenie postępowania lub wykonaniem zamówienia nie leży w interesie publicznym, czego nie można było wcześniej przewidzieć.
2023-12-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane