Bieżące utrzymanie nawierzchni rozbieralnych na sieci drogowej administrowanej przez Zarząd Dróg Miejskich w Puławach.
Zarząd Dróg Miejskich w Puławach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00557336
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00557336/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-12-18 10:22
- Lokalizacja
- Puławy, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-962f0a1c-89cd-11ee-b55a-a22b2d7f700e
- Identyfikator
- 7162469877
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie naprawy dróg
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00557336 z dnia 2023-12-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bieżące utrzymanie nawierzchni rozbieralnych na sieci drogowej
administrowanej przez Zarząd Dróg Miejskich w Puławach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Miejskich w Puławach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7162469877
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Skowieszyńska 51
1.5.2.) Miejscowość: Puławy
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdm.pulawy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdmpulawy.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pulawy.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Bieżące utrzymanie nawierzchni rozbieralnych na sieci drogowejadministrowanej przez Zarząd Dróg Miejskich w Puławach.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-962f0a1c-89cd-11ee-b55a-a22b2d7f700e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00557336
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002918/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Bieżące utrzymanie nawierzchni rozbieralnych na sieci drogowej administrowanej przez Zarząd Dróg Miejskich w Puławach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00507392
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDM.421.24.2023.DM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje prowadzenie robót w zakresie remontów cząstkowych jezdni, parkingów, ścieżek rowerowych, chodników o nawierzchni rozbieralnej oraz doraźna naprawa miejsc zagrażających bezpieczeństwu ruchu masą bitumiczną na zimno, na terenie miasta Puławy w ramach bieżącego utrzymania. Prace remontowe cząstkowe prowadzone będą systematycznie przez cały okres obowiązywania umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena złożonej oferty przewyższa kwotę, jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie niniejszego zamówienia.| 2023-12-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |