Dostawa płyt drogowych wielootworowych typu YOMB w roku 2025
Gmina Chmielno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00114505
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00114505/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-21 08:43
- Lokalizacja
- Chmielno, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e42ab868-0af5-4eb2-b5e5-4667e9f60343
- Identyfikator
- 5891005420
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00114505 z dnia 2025-02-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa płyt drogowych wielootworowych typu YOMB w roku 2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chmielno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191674925
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gryfa Pomorskiego 22
1.5.2.) Miejscowość: Chmielno
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-333
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: 58 685-68-68
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@chmielno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.chmielno.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_chmielno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa płyt drogowych wielootworowych typu YOMB w roku 20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e42ab868-0af5-4eb2-b5e5-4667e9f60343
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00114505
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00052018/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa płyt drogowych wielootworowych typu YOMB w roku 2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00053927
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP-II.271.3.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, transport i rozładunek 6 020 sztuk nowych płyt drogowych wielootworowych typu YOMB o wymiarach 100x75x12,5 cm.
4. Zamawiający wymaga aby każda płyta drogowa posiadała oznaczenie producenta.
5. Płyty winny być wykonane zgodnie z normą PN-EN 1339:2005 oraz być krzyżowo zbrojone stalą wg normy PN-ISO 6935-2, PN-ISO 6935-2/Ak w strefie dolnej i górnej o grubości prętów minimum 6 mm. Zamawiający dopuści zastosowanie zbrojenia z dwóch siatek, w przypadku gdy jedna z siatek będzie składała się z prętów o gr. 8 oraz 6 mm, a druga z siatek z prętów zbrojeniowych o grubości 6 oraz 4,5 mm. Grubość otuliny głównych prętów zbrojeniowych - 30 mm ± 5 mm.
6. Produkt powinien posiadać odporność na ścieranie 18 000/5 000 (mm3/mm2) oraz odporność na działanie mrozu w stopniu mrozoodporności F 150. Ponadto płyty powinny być wytrzymałe na ściskanie i wykonane z betonu o klasie nie mniejszej niż C25/30 i nasiąkliwości poniżej 5%.
7. Powierzchnie płyt powinny być bez rys, pęknięć i ubytków betonu, o fakturze z formy lub zatartej, zgodne z wymaganiami. Krawędzie płyt powinny być równe i proste.
8. Odchyłki od wymiarów nominalnych: długość ±5 mm, szerokość ± 5 mm, grubość ± 3 mm.
9. Płyty muszą posiadać aprobatę techniczną Instytutu Badawczego Dróg i Mostów (IBDiM) potwierdzająca właściwości użytkowe płyt oraz wymagania dla prefabrykatów z betonu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44113800-3 - Materiały do układania nawierzchni drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 8
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 375783,45 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 527947,98 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 375783,45 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo ECOZET Mirosłw Zblewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5911009333
7.3.3) Ulica: Strażacka 6
7.3.4) Miejscowość: Kaliska Kościerskie
7.3.5) Kod pocztowy: 83-400
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 375783,45 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-07-31| 2025-02-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |