Sukcesywne dostawy plastików i szkła laboratoryjnego, 44/ZP/2023

Instytut Ogrodnictwa - Państwowy Instytut Badawczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00557545
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-12-18 11:00
Lokalizacja
Skierniewice, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8361848508
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)Laboratoryjne wyroby szklaneSzpitalne wyroby papieroweKońcówki pipetStrzykawkiPrzecinaki i noże chirurgicznePipety i akcesoria laboratoryjneStojaki na pipety

Wykonawcy

20 przyznanych

ALFACHEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
6136,96 PLN
SHIM-POL A.M. BORZYMOWSKI E. Borzymowska-Reszka, A. Reszka Spółka Jawna z siedzibą w Izabelinie; przy ul. Lubomirskiego 5, 05-080 IzabelinIzabelin, PL
2438,48 PLN
ALFACHEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
1958,45 PLN
MARIUSZ BARTCZAKStargard, PL
1739,97 PLN
ALFACHEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
175 584,28 PLN
ALFACHEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
11 257,27 PLN
ALFACHEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
4956,9 PLN
GENOPLAST BIOTECH SPÓŁKA AKCYJNARokocin, PL
1228,5 PLN
LABO24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
2382,24 PLN
EPPENDORF POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
48 684,08 PLN
ALFACHEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
5665,89 PLN
ALFACHEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
9847,24 PLN
LABO24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
5619,1 PLN
'MEDLAB-PRODUCTS' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRaszyn, PL
24 423,22 PLN
MARIUSZ BARTCZAKStargard, PL
3083,35 PLN
ALFACHEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
7311,4 PLN
POLGEN MACHEJKO SPÓŁKA KOMANDYTOWAŁódź, PL
4152,64 PLN
ALFACHEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
14 618,86 PLN
TH. GEYER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
28 529,36 PLN
ALFACHEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
12 219,61 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.