„Przebudowa drogi gminnej nr 201017K (ul. Piłsudskiego) w km 0+472 do 0+753 z przejściami dla pieszych na skrzyżowaniu z drogą powiatową nr 1363K (w km 0+345 i 0+384) i gminną nr 200962K (w km 0+017)"

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00557922
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00557922/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-18 12:04
Lokalizacja
Tarnów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6d4a9ad6-8450-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
8731011086
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni drógInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoInne instalacje elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ KUTAWola Rzędzińska, PL · lot 0
977 850 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00557922 z dnia 2023-12-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi gminnej nr 201017K (ul. Piłsudskiego) w km 0+472 do 0+753 z przejściami dla pieszych na skrzyżowaniu z drogą powiatową nr 1363K (w km 0+345 i 0+384) i gminną nr 200962K (w km 0+017)"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 122680121

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bernardyńska 24

1.5.2.) Miejscowość: Tarnów

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.7.) Numer telefonu: 14 6883100

1.5.8.) Numer faksu: 14 6883115

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.wrona@zdik.tarnow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdik.tarnow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6d4a9ad6-8450-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa drogi gminnej nr 201017K (ul. Piłsudskiego) w km 0+472 do 0+753 z przejściami dla pieszych na skrzyżowaniu z drogą powiatową nr 1363K (w km 0+345 i 0+384) i gminną nr 200962K (w km 0+017)"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6d4a9ad6-8450-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00557922

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00053352/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.18 „Przebudowa drogi gminnej nr 201017K (ul. Piłsudskiego) w km 0+472 do 0+753 z przejściami dla pieszych na skrzyżowaniu z drogą powiatową nr 1363K (w km 0+345 i 0+384) i gminną nr 200962K (w km 0+017)”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00510420

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDiK.DZ.271.62.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje między innymi:
1) przebudowę drogi gminnej - ul. Józefa Piłsudskiego w Tarnowie w zakresie budowy chodnika, przejścia dla pieszych wraz z oświetleniem oraz niezbędną infrastrukturą i polegać będzie między innymi na:
- wykonaniu robót rozbiórkowych,
- montażu oświetlenia,
- montażu krawężników i nawierzchni z kostki brukowej,
- pomiarach odbiorowych,
- wprowadzeniu stałej organizacji ruchu,
2) przebudowę drogi gminnej nr 201017K (ul. Piłsudskiego) w km 0+472 do 0+753 w Tarnowie i polegać będzie między innymi na:
- wykonaniu robót przygotowawczych, wymianie krawężników,
- wykonaniu podbudowy,
- wykonaniu nawierzchni ścieżki rowerowej i chodników,
- wykonaniu robót wykończeniowych,
- regulacji pionowej studzienek dla urządzeń podziemnych, studzienek telefoniczne,
- wprowadzeniu stałej organizacji ruchu,
3) budowę kanału technicznego w ciągu drogi gminnej nr 201017K (ul. Piłsudskiego) w km 0+472 do 0+753 w Tarnowie i polegać będzie między innymi na:
- robotach ziemnych, wykopach,
- budowie kanału technicznego z rur HDPE Ø 110 oraz studni kablowych,
4) wykonanie wyniesionego przejścia dla pieszych na ul. Piłsudskiego w Tarnowie i polegać będzie między innymi na:
- wykonaniu wyniesionego przejścia dla pieszych z betonu asfaltowego,
- wprowadzeniu stałej organizacji ruchu,
5) opracowanie projektu oraz wprowadzenie czasowej organizacji ruchu drogowego wraz z zabezpieczeniem i oznakowaniem terenu oraz jej aktualizacji w trakcie realizacji budowy w zależności od bieżących potrzeb. Nie dopuszcza się całkowitego zamknięcia drogi dla ruchu pojazdów i pieszych
6) wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej (w wersji tradycyjnej – papierowej
– 2 egz. oraz w wersji elektronicznej edytowalnej) z klauzulą przyjęcia do ośrodka dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej,
7) zabezpieczenie drzew przed uszkodzeniem w czasie realizacji zadania,
8) odtworzenie po zakończeniu robót nawierzchni drogi, terenów zielonych (zieleńców, trawników).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 977850,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 977850,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 977850 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowo-Produkcyjno-Handlowa „WOL-GAZ” Andrzej Kuta

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 005708940

7.3.4) Miejscowość: Wola Rzędzińska 233B

7.3.5) Kod pocztowy: 33-150

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

roboty elektryczne, wykonanie nawierzchni asfaltowych - podwykonawcy nie są znani na tym etapie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 977850,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1. Zadanie dofinansowane jest ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
2023-12-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane