PROFESJONALNY KONTRAKT O UPRAWIANIE PIŁKI NOŻNEJ W BARWACH CHKS SP. Z O. O. Z ZAWODNIKIEM MAKSYMILIANEM CICHOCKIM

Chełmski Klub Sportowy Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00448416
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00448416/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-08-07 11:41
Lokalizacja
Chełm, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bf6de468-2931-4787-b73d-aae1cb4ad4da
Identyfikator
5632449085
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sportoweUsługi w zakresie sportu

Wykonawcy

1 przyznane

Katarzyna Chotkowska Pracownia Psychologiczno-Psychoterapeutyczna "Potencjały"Milanów, PL · lot 0
188 602,37 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00448416 z dnia 2024-08-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
PROFESJONALNY KONTRAKT O UPRAWIANIE PIŁKI NOŻNEJ W BARWACH CHKS SP. Z O. O. Z ZAWODNIKIEM MAKSYMILIANEM CICHOCKIM

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Chełmski Klub Sportowy Sp. z o.o.

1.3.) Oddział zamawiającego: Chełmski Klub Sportowy Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5632449085

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Graniczna 2A

1.5.2.) Miejscowość: Chełm

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@chkschelm.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://chelmianka.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


sportowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

PROFESJONALNY KONTRAKT O UPRAWIANIE PIŁKI NOŻNEJ W BARWACH CHKS SP. Z O. O. Z ZAWODNIKIEM MAKSYMILIANEM CICHOCKIM

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bf6de468-2931-4787-b73d-aae1cb4ad4da

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00448416

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający obiektywne i rzetelne ustalił, czy w danej sytuacji w odniesieniu do określonego zamówienia istnieją alternatywni wykonawcy, którzy mogliby potencjalnie zrealizować zamówienie.
Zawodnik Maksymilian Cichocki w przeszłości występował przez kilka sezonów na poziomie II i III Ligi. Zawodnik przez wiele lat występujący z sukcesami na pozycji środkowego obrońcy. Jego najmocniejsze strony to gra głową, dobre warunki fizyczne, umiejętność ustawiania, doświadczenie, gra w obronie. Zawodnik posiadający 186 cm wzrostu, posiadający potencjał rozwojowy. Zawodnik nie posiada potrzeby zapewnienia mu mieszkania. Zawodnik bardzo ambitny, wykazuje się dużą determinacją w drodze do osiągnięcia określonego celu, mocny psychicznie, wytrzymuje presję w ważnych momentach meczów oraz bierze na siebie ciężar gry.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 10/2024/WR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 840000 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 106020,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest profesjonalne uprawianie piłki nożnej w barwach ChKS Sp. z o. o., w szczególności uczestniczenie w zajęciach treningowych, spotkaniach, odprawach i obozach Zespołów, do których zostanie przydzielony Zawodnik decyzją ChKS Sp. z o. o., a także do reprezentowania barw ChKS Sp. z o. o. jako zawodnik w rozgrywkach piłkarskich (w tym w szczególności w krajowych rozgrywkach ligowych, pucharowych lub w rozgrywkach międzynarodowych) oraz w meczach towarzyskich (w tym sparingach czy meczach kontrolnych), w których ChKS Sp. z o. o. uczestniczy, oraz do spełnienia innych zobowiązań określonych w Kontrakcie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 92600000-7 - Usługi sportowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

92620000-3 - Usługi w zakresie sportu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Maksymilian Cichocki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 000000000

7.3.3) Ulica: Rybczewice Pierwsze

7.3.4) Miejscowość: Rybczewice

7.3.5) Kod pocztowy: 21-065

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 188602,37 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-07-09 do 2026-06-30
2024-08-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi