1„Przebudowa drogi wewn. na dz. nr e. 24 ob. 0011 na odc. pomiędzy ul. Masłowska i Domaniówka” 2„Przebudowa ul. Masłowskiej na odc. od ul. Zapolskiej do drogi wewn. położonej na dz. nr e. 24 ob. 0011”
Gmina Kielce - Miejski Zarząd Dróg w Kielcach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00558520
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00558520/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-12-18 13:38
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0a94f173-7c82-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 6572617325
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00558520 z dnia 2023-12-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
1„Przebudowa drogi wewn. na dz. nr e. 24 ob. 0011 na odc. pomiędzy ul. Masłowska i Domaniówka” 2„Przebudowa ul. Masłowskiej na odc. od ul. Zapolskiej do drogi wewn. położonej na dz. nr e. 24 ob. 0011”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kielce - Miejski Zarząd Dróg w Kielcach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009343
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Prendowskiej 7
1.5.2.) Miejscowość: Kielce
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-395
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp@mzd.kielce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzd.kielce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/mzd_kielce1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Budowa i utrzymanie: dróg, obiektów mostowych, odwodnienia dróg i oświetlenia ulicznego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
1„Przebudowa drogi wewn. na dz. nr e. 24 ob. 0011 na odc. pomiędzy ul. Masłowska i Domaniówka” 2„Przebudowa ul. Masłowskiej na odc. od ul. Zapolskiej do drogi wewn. położonej na dz. nr e. 24 ob. 0011”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0a94f173-7c82-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00558520
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00023762/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 1. Przebudowa ulicy Masłowskiej w Kielcach od ul. Zapolskiej do drogi wewnętrznej dz. nr 24 obręb 0011. 2. Przebudowa drogi wewnętrznej na odc. pomiędzy ulicami Masłowską i Domaniówka w Kielcach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00479734
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.26.1.20.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie robót budowlanych dla inwestycji pn.: Zad. 1 „Przebudowa drogi wewnętrznej na działce nr ewid. 24 obręb 0011 na odcinku pomiędzy ulicami Masłowska i Domaniówka w Kielcach” Zad. 2 „Przebudowa ul. Masłowskiej w Kielcach na odcinku od ul. Zapolskiej do drogi wewnętrznej położonej na działce nr ewid. 24 obręb 0011” w ramach inwestycji pn.: "inicjatywy lokalne na terenie miasta Kielce"
Zakres ww. inwestycji będzie obejmował m. in:
1) Zadanie 1 – Przebudowa drogi wewnętrznej na działce nr ewid. 24 obręb 0011 na odcinku pomiędzy ulicami Masłowska i Domaniówka w Kielcach
a) roboty przygotowawcze i rozbiórkowe,
b) wykonanie jezdni drogi wewnętrznej o nawierzchni z kostki betonowej,
c) przebudowę istniejących zjazdów i dojść dla pieszych,
d) regulację pionową studzienek kanalizacyjnych wraz z wymianą włazów studni kanalizacyjnych, skrzynek i kominów na nowe,
e) budowę oświetlenia ulicznego,
f) wykonanie oznakowania pionowego i poziomego
2) Zadanie 2 – Przebudowa ul. Masłowskiej w Kielcach na odcinku od
ul. Zapolskiej do drogi wewnętrznej położonej na działce nr ewid. 24 obręb 0011
a) roboty przygotowawcze i rozbiórkowe,
b) wykonanie nowej konstrukcji i nawierzchni drogi,
c) przebudowę istniejących zjazdów i dojść dla pieszych,
d) regulację pionową studzienek kanalizacyjnych wraz z wymianą włazów studni kanalizacyjnych,
e) wykonanie oznakowania pionowego i poziomego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3) PZP Zamawiający unieważnia postępowanie w sytuacji, gdy cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W przedmiotowym postępowaniu wpłynęło 5 ofert. Ceny wszystkich złożonych ofert, w tym cena brutto najkorzystniejszej oferty przewyższają kwotę którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 399245,09 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1078438,17 PLN
| 2023-12-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |