Zimowe utrzymanie dróg gminnych i osiedlowych na terenie Gminy Kamienica w sezonie zimowym 2023/2024

Zakład Gospodarki Komunalnej w Kamienicy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00558687
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-12-18 13:58
Lokalizacja
Kamienica, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7372203312
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń

Wykonawcy

5 przyznanych

MARZENA WIERCIOCHKamienica, PL
45 000 PLN
MIROSŁAW GORCZOWSKIZasadne, PL
54 000 PLN
DANIEL MIKOŁAJCZYKKamienica, PL
37 000 PLN
MARZENA WIERCIOCHKamienica, PL
37 000 PLN
GMINA KAMIENICAKamienica, PL
45 000 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.