„Przebudowa drogi gminnej nr 152192B ulica Łomżyńska we wsi Konarzyce polegająca na budowie drogi dla pieszych” z „Remont drogi dla pieszych przy ulicy Łomżyńskiej w miejscowości Konarzyce”.
Gmina Łomża
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00558692
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00558692/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-12-18 13:59
- Lokalizacja
- Łomża, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7278c9ef-8e15-11ee-b55a-a22b2d7f700e
- Identyfikator
- 7181268329
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00558692 z dnia 2023-12-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi gminnej nr 152192B ulica Łomżyńska we wsi Konarzyce polegająca na budowie drogi dla pieszych”
z „Remont drogi dla pieszych przy ulicy Łomżyńskiej w miejscowości Konarzyce”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łomża
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669944
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marii Skłodowskiej-Curie 1a
1.5.2.) Miejscowość: Łomża
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-400
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 864737347
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ppietrzak@gminalomza.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://gminalomza.pl/bip/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminalomza.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa drogi gminnej nr 152192B ulica Łomżyńska we wsi Konarzyce polegająca na budowie drogi dla pieszych”z „Remont drogi dla pieszych przy ulicy Łomżyńskiej w miejscowości Konarzyce”.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7278c9ef-8e15-11ee-b55a-a22b2d7f700e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00558692
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00519954
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.271.1.34.2023.
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Przebudowa drogi gminnej nr 152192B ulica Łomżyńska we wsi Konarzyce polegająca na budowie drogi dla pieszych”
z „Remont drogi dla pieszych przy ulicy Łomżyńskiej w miejscowości Konarzyce”.
1. Na przedmiot zamówienia składa się: 1) Zakres I: Przebudowa drogi gminnej nr 152192B ulica Łomżyńska we wsi Konarzyce polegająca na budowie drogi dla pieszych; 2) Zakres II: Remont drogi dla pieszych przy ulicy Łomżyńskiej w miejscowości Konarzyce. 2. Przedmiot zamówienia dla Zakresu I: 1) Wykonanie i umieszczenie w widocznym miejscu tablicy informującej, iż pomoc finansowa pochodzi ze środków finansowych przekazanych przez Województwo, zgodnie ze wskazaniami zawartymi w załączniku do umowy. 2) Roboty przygotowawcze – roboty pomiarowe mechaniczne karczowanie zagajników i krzaków wraz z usunięciem pozostałości po karczowaniu, roboty ziemne – usunięcie humusu. 3) Usunięcie drzew i karczowanie pni wraz z wywozem dłużyc i karpiny. 4) Usunięcie humusu. 5) Roboty ziemne: a) Roboty ziemne koparkami wraz z transportem urobku; b) Formowanie i zagęszczanie nasypów; c) Zagęszczanie nasypów spycharkami. 6) Ustawienie krawężników i obrzeży betonowych wraz z wykonaniem ław betonowych z oporem. 7) Roboty nawierzchniowe: a) Profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni; b) Wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych; c) Wykonanie zjazdów o nawierzchni z kostki betonowej na podsypce cementowo – piaskowej. d) Wykonanie nawierzchni chodnika z kostki betonowej na podsypce cementowo – piaskowej. 8) Roboty wykończeniowe: a) Umocnienie skarp i dna kanałów płytami prefabrykowanymi; b) Humusowanie skarp wraz z obsianiem trawą. 9) Wykonanie inwentaryzacji powykonawczej; 3. Przedmiot zamówienia dla Zakresu II: 1) W zakresie robót objętych projektem budowlanym znajduje się m.in. wykonanie następujących robót: 2) Wykonanie i umieszczenie tablic informacyjnych o pochodzeniu środków finansowania zadania. 3) Roboty przygotowawcze – roboty pomiarowe, 4) Roboty ziemne – usunięcie warstwy humusu, 5) Roboty rozbiórkowe: a) rozebranie krawężników o obrzeży betonowych i ław z betonu, b) Wywóz gruzu; c) Rozebranie nawierzchni chodników z kostki betonowej polbruk i złożenie jej na paletach, 6) Wykonanie wykopów mechanicznie wraz z transportem urobku, 7) Regulacja wysokościowa zasuw wodociągowych i włazów kanalizacyjnych, 8) Ustawianie krawężników i obrzeży betonowych na ławie betonowej z oporem; 9) Roboty nawierzchniowe: a) Profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni; b) Wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych; c) Wykonanie zjazdów o nawierzchni z kostki betonowej na podsypce cementowo – piaskowej. d) Wykonanie nawierzchni chodnika z kostki betonowej na podsypce cementowo – piaskowej. 10) Wykonanie poręczy ochronnych 11) Humusowanie skarp wraz z obsianiem trawą, 12) Przełożenie nawierzchni z kostki betonowej, 13) Wykonanie inwentaryzacji powykonawczej;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45000000-7 - Roboty budowlane
45111290-7 - Roboty przygotowawcze do świadczenia usług
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1055076,57 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1208944,15 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1055076,57 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gprojekt Sp z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7182149822
7.3.3) Ulica: Zawadzka 59 lok. 68
7.3.4) Miejscowość: Łomża
7.3.5) Kod pocztowy: 18-400
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1055076,57 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-08-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-12-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |