Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadań (...) „Przebudowa ul. Tomaszowskiej (...) „Przebudowa drogi w m. Osiedle Niewiadów (...) „Przebudowa ulicy Cmentarnej (...)"

GMINA UJAZD

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00558749
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-12-18 14:07
Lokalizacja
Ujazd, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7732222057
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

3 przyznane

STANISŁAW WAJRAKKonin, PL
98 400 PLN
MATEUSZ CHMIELEWSKINowy Glinnik, PL
24 600 PLN
MATEUSZ CHMIELEWSKINowy Glinnik, PL
24 600 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.