Zakup i dostawa fabrycznie nowego agregatu pompowego na przyczepie dla potrzeb realizacji zadań ratowniczych
Gmina Cisek
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00114696
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00114696/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-21 09:37
- Lokalizacja
- Cisek, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3f56bec4-01f2-4ff8-b327-d48e19fae069
- Identyfikator
- 7492090804
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00114696 z dnia 2025-02-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa fabrycznie nowego agregatu pompowego na przyczepie dla potrzeb realizacji zadań ratowniczych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Cisek
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412958
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Planetorza 52
1.5.2.) Miejscowość: Cisek
1.5.3.) Kod pocztowy: 47-253
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.7.) Numer telefonu: 774871172
1.5.8.) Numer faksu: 774871140
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@cisek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cisek.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3f56bec4-01f2-4ff8-b327-d48e19fae0691.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa fabrycznie nowego agregatu pompowego na przyczepie dla potrzeb realizacji zadań ratowniczych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3f56bec4-01f2-4ff8-b327-d48e19fae069
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00114696
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00003933/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup pompy samozasysającej o wysokiej wydajności
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00023791
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.2.1.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zadania jest: zakup i dostawa fabrycznie nowego agregatu pompowego na przyczepie, wyposażonego w silnik wysokoprężny min. 50 kW, spełniający normę Stage 5, który napędza pompę samozasysająca z jednorazowym, początkowym zalaniem korpusu bez konieczności zalewania linii ssawnej. Ponadto:1) pompa umożliwia pompowanie wody zanieczyszczonej, 2)wolny przelot zanieczyszczeń wirnika min. 57 mm, 3)pompa wyposażona w moduł smarujący uszczelnienie lub inne rozwiązanie pozwalające awaryjnie na wydłużoną pracę bez dopływu cieczy, 4)pompa wyposażona w manometr, wakuometr, komory rewizyjne pozwalające na dostęp do czyszczenia wnętrza pompy i wirnika, 5)pompa sprzężona z silnikiem, zamontowana na ramie ze zbiornikiem paliwa min. 200 l posiadającym wskaźnik poziomu paliwa, 6) akumulator z przełącznikiem do jego odłączenia, 7)agregat powinien mieć regulowane oświetlenie stanowiska pracy i wyposażony być w panel sterowania pozwalający na kontrolę obrotów, wyświetlanie parametrów silnika, wskazania błędów, licznik godzin pracy,8) Maksymalna wydajność: przynajmniej 7450 l/min, 9) Maksymalna wysokość podnoszenia: przynajmniej 39 m, 10) Maksymalne podciśnienie zasysania: przynajmniej 0,8 bar (8 m), 11) Wydajność nominalna przynajmniej 6900 l./min przy ciśnieniu tłoczenia 2 bar, 12) Przyłącze wlotowe: min. 5 x złącze Storz 110, 13) Przyłącze tłoczne: min. 4 x złącze Storz 110, 14) Agregat zamontowany na przyczepie z homologacją, dwuosiowej ocynkowanej ogniowo, z burtami demontowanymi z przodu i tyłu, plandeką, z zaczepem kulowym o regulowanej wysokości sprzęgu z wymiennym zaczepem oczkowym w komplecie. DMC przyczepy nie mniejsza niż 2600 kg. Agregat i cały jego osprzęt musi znajdować się na przyczepie i musi mieć odpowiednie uchwyty i zaczepy uniemożliwiające przemieszczanie się podczas jazdy, 15) Zestaw zabezpieczony antykorozyjnie, przyczepa wyposażona w aranżację pozwalającą na transport podstawowej linii ssawnej 110 (5x10mb) i tłocznej 110 (4x40mb), 4 podpory stabilizacyjne, koło manewrowe, hamulec ręczny i koło zapasowe, 16) Osprzęt w zestawie z agregatem: - kolektor ssawny: 5x Storz 110mm – 1 szt.; - króciec tłoczny 4x Storz 110 mm – 1 szt.; - smok ssawny szlamowy z szybkozłączem Storz 110 mm – 5 szt.; - wąż ssawny PCV 110 zbrojony 2,5 mb (10 mb na linie) 4 szt. x 5 linii = 20 szt. Ws z łącznikami Storz 110(łącznie 50 mb) ze świadectwem dopuszczenia CNBOP; - zaślepka Storz110 – 9 szt.; - wąż tłoczny 110 - 20 mb (40 mb na linie) 2szt. x 4 linie = 8 szt. W z łącznikami Storz 110 (łącznie 160 mb) ze świadectwem dopuszczenia CNBOP; - pływak z linką i zatrzaśnikiem do linii ssawnej – 5 komple., 17) Agregat pompowy wysokiej wydajności posiadający świadectwo dopuszczenia CNBOP - zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. Nr 143 poz. 1002 z późniejszymi zmianami), 18) Przyczepa agregatu musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym z zgodnie z Ustawą „Prawo o ruchu drogowym” (Dz.U.2024.1251 t.j.) oraz warunki określone w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 roku w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz ich niezbędnego wyposażenia (Dz.U.2024.502 t.j,), 19)Przyczepa musi posiadać świadectwo homologacji typu zgodnie z odrębnymi przepisami i posiadać wszystkie niezbędne dokumenty wymagane do rejestracji, 20) Agregat pompowy i przyczepa muszą być fabrycznie nowe, 21) Rok produkcji agregatu i przyczepy nie starszy niż 2024 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34144213-4 - Motopompy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 246000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 431730,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 246000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.P.H.U. "KLAUDIA" Sp. z o.o., Sp. komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5482698360
7.3.3) Ulica: Józefa Kreta 24
7.3.4) Miejscowość: Ustroń
7.3.5) Kod pocztowy: 43-450
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 246000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
| 2025-02-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |