Sukcesywna dostawa ryb, mrożonek, mięsa i prod. mięsno- wędliniarskich, prod. mleczarskich oraz różnych prod. spożywczych do 5 placówek oświatowych w okresie od I 2024 do VI 2024
Centrum Usług Wspólnych w Nidzicy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00558964
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-12-18 14:46
- Lokalizacja
- Nidzica, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9840067318
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Warzywa mrożoneProdukty mącznePrzetworzone owoceRyby przetworzone i konserwowaneRóżne produkty spożywczeWoda pitnaProdukty mleczarskieProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
Wykonawcy
5 przyznanych
Unifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
Unifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
MARCIN BUDŻAKCIECHANÓW, PL
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.