Obsługa techniczna wydarzeń organizowanych przez Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi
Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00114735
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00114735/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-21 09:46
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a9a26620-50c2-4939-8055-fa70bec69634
- Identyfikator
- 5252804887
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00114735 z dnia 2025-02-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Obsługa techniczna wydarzeń organizowanych przez Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384655657
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Krakowskie Przedmieście 66
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-322
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: eliza.gajowczyk@nikidw.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nikidw.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10450401.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Obsługa techniczna wydarzeń organizowanych przez Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a9a26620-50c2-4939-8055-fa70bec69634
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00114735
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00024474
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NIKiDW.SSZ.26.1.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest obsługę techniczna wydarzeń organizowanych przez Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi, w Warszawie przy ul. Krakowskie Przedmieście 66.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ.
3. Wykaz wydarzeń wraz z zakresem usług zawiera również Formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31000000-6 - Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie
31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne
32342400-6 - Sprzęt nagłaśniający
39300000-5 - Różny sprzęt
50232110-4 - Obsługa instalacji oświetlenia publicznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 18
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 15
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 145148 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 506202,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 145148 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU FUKS Jacek Wolski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7731714568
7.3.3) Ulica: Al. Stanów Zjednoczonych 80 lok. 83
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 03-964
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 145148 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-02-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |