Budowa Placu Muzyków w Kołobrzegu – etap II

Gmina Miasto Kołobrzeg

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00559387
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00559387/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-19 07:14
Lokalizacja
Kołobrzeg, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-87b721e2-7ecf-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
6711698541
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00559387 z dnia 2023-12-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Placu Muzyków w Kołobrzegu – etap II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Kołobrzeg

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920736

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 13

1.5.2.) Miejscowość: Kołobrzeg

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-100

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.kolobrzeg.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://i-kolobrzeg.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/umkolobrzeg/public/postepowanie?postepowanie=56088563

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa Placu Muzyków w Kołobrzegu – etap II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-87b721e2-7ecf-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00559387

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00506098/17/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.24 Plac Muzyków - Etap II w Kołobrzegu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00487114

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZ.271.58.2023.K

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych, roboty ziemne.
2. Wykonanie nawierzchni:
a) z kostki brukowej betonowej – 570 m2,
b) z poliuretanu – 550 m2.
3. Wyposażenie terenu:
a) ławki z podłokietnikiem – 21 szt.
b) kosze na odpady – 8 szt.
c) stojaki na rowery – 4 szt.
d) stoliki z taboretami dla seniorów – 2 szt.
e) urządzenia Street Workout – 3 szt.
f) urządzenia siłowni zewnętrznej – 4 szt.
a. Ławka do wyciskania hydrauliczna – 1 szt.
b. Biegacz – 1szt.
c. Rower eliptyczny – 1 szt.
d. Wyciąg górny hydrauliczny – 1 szt.
g) urządzenia zabawowe dla dzieci – 3 szt.
a. Huśtawka integracyjna – 1 szt.
b. Urządzenie zabawowe ze zjeżdżalnią – 1 szt.
c. Karuzela obrotowa – 1 szt.
h) urządzenia zabawowe dla dzieci najmłodszych – 2 szt.
a. Urządzenie zabawowe ze zjeżdżalnią – 1 szt.
b. Bujak sprężynowy – 1 szt.
i) tablica informacyjna z regulaminem użytkowania – 1 szt.
j) gumowe półkule – 15 szt.
4. Kształtowanie terenów zielonych:
a. Nasadzenie drzew z rodzaju wiśnia Amanogawa – 7 szt.
b. Wykonanie trawników dywanowych siewem – 730 m2,
c. Dosianie trawy na istniejącym trawniku – 700 m2.
5. Instalacyjne roboty elektryczne:
a) montaż kabli elektrycznych,
b) montaż słupów oświetleniowych,
c) montaż opraw oświetleniowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia na podstawie
art. 255 pkt 3) ustawy Pzp – ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2023-12-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane