Bieżące utrzymanie toalet publicznych w Mielcu

URZĄD MIEJSKI W MIELCU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00559405
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00559405/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2023-12-19 07:31
Lokalizacja
Mielec, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c296598e-838b-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
8171003251
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sprzątania budynkówUsługi techniczneRóżne usługi w zakresie napraw i konserwacjiToalety publiczne

Wykonawcy

1 przyznane

PROFI HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlkusz, PL · lot 0
155 988 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00559405 z dnia 2023-12-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Bieżące utrzymanie toalet publicznych w Mielcu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD MIEJSKI W MIELCU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000524708

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Żeromskiego 26

1.5.2.) Miejscowość: Mielec

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-300

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.mielec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mielec.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.um.mielec.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Bieżące utrzymanie toalet publicznych w Mielcu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c296598e-838b-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00559405

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00056580/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.10 Konserwacja i bieżące utrzymanie, remonty i naprawy toalet publicznych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00494197

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.63.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 195000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie polega na bieżące utrzymaniu toalet w Mielcu.
Charakterystyka przedmiotu zamówienia:
1) Codzienny, bieżący przegląd toalet.
2)Codzienne sprawdzanie i utrzymanie czystości na zewnątrz przed toaletą tj. m.in.: zamiatanie, usuwanie zanieczyszczeń, grabienie liści, odśnieżanie i usuwanie śliskości zgodnie z obowiązującymi przepisami.
3)Zapewnienie obsługi osobowej w toalecie w każdym dniu tygodnia (z wyłączeniem niedziel i innych świąt ustawowo wolnych od pracy wg. załączonego harmonogramu).
4)Wykonawca odpowiada za stan utrzymania toalet przed instytucją sprawującą nadzór sanitarno-epidemiologiczny nad tego typu obiektami i urządzeniami.
5)Wykonawca zobowiązany jest dokonać przeglądu rocznego toalet z wpisem do książki obiektu budowlanego.
6)Wykonawca będzie używał środków czystości o bezspornie dobrej jakości, posiadających atest PZH do powszechnego stosowania, a także właściwych dla producentów zainstalowanych pojemników i dozowników w ilościach odpowiednich w bieżącym użytkowaniu osób korzystających z toalety.
7)W przypadku toalet samoobsługowych (z automatem wrzutowym na monety), Wykonawca zobowiązuje się co najmniej raz na dwa tygodnie otwierać kasety i wyjmować zgromadzone w nich bilony, oraz komisyjne przeliczać i wpłacać zebraną kwotę w punkcie kasowym filii banku (mieszczącym się w siedzibie zamawiającego tj. w budynku przy ul. Żeromskiego 26). Wykonawca zobowiązany jest do każdorazowego uzgodnienia terminu dokonywania w/w czynności z przedstawicielem Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90911200-8 - Usługi sprzątania budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71356000-8 - Usługi techniczne

50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji

45215500-2 - Toalety publiczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 155988,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 196800,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 155988,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Profi Holding sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272874141

7.3.3) Ulica: Króla Kazimierza Wielkiego 63A

7.3.4) Miejscowość: Olkusz

7.3.5) Kod pocztowy: 32-300

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 155988,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Czas trwania umowy to 12 miesięcy licząc od dnia 01.01.2023r do 31.12.2023r.
2023-12-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi