Utrzymanie dróg leśnych w Leśnictwach Nadleśnictwa Rozwadów w 2022 roku z podziałem na dwie części – pakiety”– II powtórzenie zamówienia dla Pakietu nr 2
NADLEŚNICTWO ROZWADÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00559764
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00559764/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-12-19 08:58
- Lokalizacja
- Stalowa Wola, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bb0d9a7f-8d13-11ee-9fb5-3edbb70f45bd
- Identyfikator
- 8650003562
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00559764 z dnia 2023-12-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utrzymanie dróg leśnych w Leśnictwach Nadleśnictwa Rozwadów w 2022 roku z podziałem na dwie części – pakiety”– II powtórzenie zamówienia dla Pakietu nr 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO ROZWADÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830017469
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Przemysłowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Stalowa Wola
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-465
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rozwadow@lublin.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rozwadow.lublin.lasy.gov.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utrzymanie dróg leśnych w Leśnictwach Nadleśnictwa Rozwadów w 2022 roku z podziałem na dwie części – pakiety”– II powtórzenie zamówienia dla Pakietu nr 22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb0d9a7f-8d13-11ee-9fb5-3edbb70f45bd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00559764
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00515816
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie prawneart. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019 z późn. zm.). Informacja w ogłoszeniu i SWZ dotyczących zamówienia podstawowego (znak sprawy: S.270.15.2022) Uzasadnienie faktyczne: Potrzeba udzielania przedmiotowego zamówienia jest :
- wystąpienia potrzeby zwiększenia zakresu rzeczowego robót budowlanych stanowiących przedmiot zamówienia
- na skutek pilnej potrzeby realizacji zadań gospodarczych związanych z działalnością Zamawiającego lub zadań publicznych,
Miejscem realizacji zamówień, o których mowa w pkt 5.1 będzie obszar administracyjny Nadleśnictwa Rozwadów
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: S.270.9.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia polega na powtórzeniu podobnych robót budowlanych tj. na utrzymaniu dróg leśnych przez utwardzenie kruszywem drogowym o średnicy 0 – 63 mm odcinków dróg w miejscach wskazanych przez Zamawiającego, wymagających utwardzenia warstwą grubości 10 – 15 cm. na całej szerokości (3,0 mb.) drogi lub alternatywnie w układzie pasowym o szerokości pasa 2 x 0,80 mb. Zakres utrzymania drogi w Leśnictwie limitowany jest tonażem do wbudowania. Całość wbudowanego kruszywa należy zagęścić walcem wibracyjnym
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 236012,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 236012,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 236012,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo – handlowe TRAN-SKAN Zbigniew Selwa,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 690940941
7.3.3) Ulica: Przewrotne 518
7.3.4) Miejscowość: Przewrotne
7.3.5) Kod pocztowy: 36-003
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 236012,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-12-30| 2023-12-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |