Wyposażenie dydaktyczne Laboratorium Analiz Danych i Bezpieczeństwa Informacji (LADBI), (....)w projekcie „Cyberbezpieczeństwo dla gospodarki przyszłości” – Zadania / Zestawy

POLITECHNIKA WROCŁAWSKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00560224
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-12-19 10:17
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
000001614
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Akcesoria komputerowe

Wykonawcy

3 przyznane

SPINEL SP. Z O.O. PODWALE 75 50-449 WROCŁAW REGON 930288722Wrocław, PL
10 491,9 PLN
SPINEL SP. Z O.O. PODWALE 75 50-449 WROCŁAW REGON 930288722Wrocław, PL
29 390,85 PLN
SPINEL SP. Z O.O. PODWALE 75 50-449 WROCŁAW REGON 930288722Wrocław, PL
14 613,63 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.