„Usługi organizacji szkoleń dla nauczycieli w ramach projektu „Technologie innowacyjne przyszłością ZST w Czartajewie” UDA - RPPD.03.03.01-20-0261/19 – Cz. I-IV”

BIAŁOSTOCKA FUNDACJA KSZTAŁCENIA KADR

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00560706
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-12-19 11:30
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5422098509
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkolenia zawodowegoUsługi hotelarskieUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówUsługi w zakresie transportu drogowegoWynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą

Wykonawcy

3 przyznane

STREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
24 571 PLN
STREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
1460 PLN
JOLANTA KUCHARZYKRzeszów, PL
7100 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.