Leasing dwóch samochodów typu kombi
Sieć Badawcza Łukasiewicz - Przemysłowy Instytut Motoryzacji
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00560737
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-12-19 11:34
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5250008821
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Samochody osobowe
Wykonawcy
2 przyznane
PKO LEASING SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
119 805,55 PLNPKO LEASING SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
119 805,55 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.