Usługa opracowania Strategii Rozwoju Gminy Stare Pole na lata 2026 – 2040 oraz Planu Ogólnego Gminy Stare Pole

Gmina Stare Pole

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00114965
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00114965/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-21 10:45
Lokalizacja
Stare Pole, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-43a8cf5f-acc6-426e-a089-2f6866d0ac4f
Identyfikator
5792058318
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Studia wykonalności, usługi doradcze, analizyUsługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenuUsługi planowania przestrzennegoUsługi doradcze w zakresie rozwoju

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00114965 z dnia 2025-02-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa opracowania Strategii Rozwoju Gminy Stare Pole na lata 2026 – 2040 oraz Planu Ogólnego Gminy Stare Pole

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stare Pole

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747945

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Marynarki Wojennej 6

1.5.2.) Miejscowość: Stare Pole

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-220

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.7.) Numer telefonu: 552713532

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@starepole.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.starepole.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://starepole.ezamawiajacy.pl/pn/starepole/demand/195251/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa opracowania Strategii Rozwoju Gminy Stare Pole na lata 2026 – 2040 oraz Planu Ogólnego Gminy Stare Pole

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-43a8cf5f-acc6-426e-a089-2f6866d0ac4f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00114965

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00066796/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Usługa opracowania Strategii Rozwoju Gminy Stare Pole na lata 2026-2036 oraz Planu Ogólnego Gminy Stare Pole

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00098784

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 203400,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa opracowania Strategii Rozwoju Gminy Stare Pole na lata 2026 – 2040 oraz Planu Ogólnego Gminy Stare Pole
Szczegółowy opis zamówienia zawiera załącznik nr 8

4.5.3.) Główny kod CPV: 71241000-9 - Studia wykonalności, usługi doradcze, analizy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

73220000-0 - Usługi doradcze w zakresie rozwoju

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty w terminie przewidzianym na składanie ofert
2025-02-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi