Dostawa odczynników chemicznych do badań i analiz laboratoryjnych dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku - 8 części
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Gdańsku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00561414
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-12-19 13:15
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5830004509
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odczynniki chemiczneOdczynniki laboratoryjne
Wykonawcy
8 przyznanych
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNARadom, PL
33 976,87 PLN"WITKO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
29 148,54 PLN"ALCHEM GRUPA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
27 289,65 PLNPhenomenex Limited, z siedzibą Melville House Queens Avenue, Hurdsfield Industrial Estate, Macclesfield, Cheshire, SK10 2BN, Zjednoczone KrólestwoMacclesfield, GB
11 512,8 PLNBIOANALYTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
5713,87 PLNPhenomenex Limited, z siedzibą Melville House Queens Avenue, Hurdsfield Industrial Estate, Macclesfield, Cheshire, SK10 2BN, Zjednoczone KrólestwoMacclesfield, GB
18 991,2 PLNMARIUSZ MALCZEWSKIWarszawa, PL
7380 PLNSHIM-POL A.M. BORZYMOWSKI E. Borzymowska-Reszka, A. Reszka Spółka Jawna z siedzibą w Izabelinie; przy ul. Lubomirskiego 5, 05-080 IzabelinIzabelin, PL
2952 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.