Wykonania projektu budowlanego i technicznego termomodernizacji budynków szkół i remiz – dla 8 obiektów użyteczności publicznej w podziale 8 części.
GMINA PUCK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00561651
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-12-19 13:49
- Lokalizacja
- Puck, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5871588654
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi pomiaroweNadzór nad projektem i dokumentacją
Wykonawcy
7 przyznanych
ALEKSANDRA TROJNACKASzczecin, PL
120 000 PLN"SOLARSYSTEM S.C. ŁAPA MICHAŁ, OLESEK WOJCIECH, SKORUT-NAWARA EWA"Myślenice, PL
110 700 PLN"SOLARSYSTEM S.C. ŁAPA MICHAŁ, OLESEK WOJCIECH, SKORUT-NAWARA EWA"Myślenice, PL
51 660 PLN"SOLARSYSTEM S.C. ŁAPA MICHAŁ, OLESEK WOJCIECH, SKORUT-NAWARA EWA"Myślenice, PL
51 660 PLN"SOLARSYSTEM S.C. ŁAPA MICHAŁ, OLESEK WOJCIECH, SKORUT-NAWARA EWA"Myślenice, PL
51 660 PLN"SOLARSYSTEM S.C. ŁAPA MICHAŁ, OLESEK WOJCIECH, SKORUT-NAWARA EWA"Myślenice, PL
51 660 PLN"SOLARSYSTEM S.C. ŁAPA MICHAŁ, OLESEK WOJCIECH, SKORUT-NAWARA EWA"Myślenice, PL
51 660 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.