Zakup oraz dostawa oleju opałowego w roku kalendarzowym 2024
Miasto Wodzisław Śląski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00562694
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-12-20 08:35
- Lokalizacja
- Wodzisław Śląski, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6471277603
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Olej opałowy
Wykonawcy
2 przyznane
REM-MAR R.Z. SYGITOWICZ SPÓŁKA JAWNARybnik, PL
172 900 PLNREM-MAR R.Z. SYGITOWICZ SPÓŁKA JAWNARybnik, PL
172 900 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.