Przygotowanie i dostawa wyżywienia dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej przy ul. Konarskiego 11/13
Miasto Poznań Dom Pomocy Społecznej przy ul. Konarskiego 11/13
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00562948
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-12-20 09:22
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 2090001440
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówUsługi dowożenia posiłkówUsługi przygotowywania posiłkówUsługi dostarczania posiłków
Wykonawcy
1 przyznane
IRENA DZWONNIK-KRYSTMANPoznań, PL
1 944 013 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.