Obsługa portierni w budynku „A” i budynku "B" Sądu Okręgowego w Łodzi, w budynku Sądu Rejonowego w Łęczycy i budynku Sądu Rejonowego w Łowiczu.
Sąd Okręgowy w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00563025
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-12-20 09:34
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7251042790
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi portierskie
Wykonawcy
3 przyznane
MAXUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
299 509,92 PLNMAREK ORLICKIWarszawa, PL
86 100 PLNMAREK ORLICKIWarszawa, PL
86 100 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.