„Wykonanie dokumentacji projektowych na rozbudowę i remont stacji uzdatniania wody w gminie Stary Dzierzgoń”
Gmina Stary Dzierzgoń
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00563439
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-12-20 10:41
- Lokalizacja
- Stary Dzierzgoń, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5792069730
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi projektowania architektonicznegoNadzór nad projektem i dokumentacją
Wykonawcy
2 przyznane
WOJCIECH PANEKSusz, PL
67 035 PLNWOJCIECH PANEKSusz, PL
67 035 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.