„Modernizacja drogi dojazdowej do pól w miejscowości Kwilina”

GMINA RADKÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00564012
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00564012/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-20 12:05
Lokalizacja
Radków, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3ae4ec52-8df1-11ee-b55a-a22b2d7f700e
Identyfikator
6090002648
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie budowy drógRoboty budowlane w zakresie dróg dojazdowychRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Wykonawcy

1 przyznane

KRZYSZTOF TARNOWSKIRadków, PL · lot 0
781 708,3 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00564012 z dnia 2023-12-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja drogi dojazdowej do pól w miejscowości Kwilina”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RADKÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398988

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 99

1.5.2.) Miejscowość: Radków

1.5.3.) Kod pocztowy: 29-135

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 34 3541121

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: radkow@radkow.ugm.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.radkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3ae4ec52-8df1-11ee-b55a-a22b2d7f700e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja drogi dojazdowej do pól w miejscowości Kwilina”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3ae4ec52-8df1-11ee-b55a-a22b2d7f700e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00564012

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00064760/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 „Modernizacja drogi dojazdowej do pól w miejscowości Kwilina”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00519796

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.271.9.2023.PR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja dróg gminnych (dwóch odcinków) w miejscowości Kwilina. Odcinek pierwszy przeznaczony do modernizacji wynosi 725 mb długości, natomiast odcinek drugi wynosi 300 mb długości. Szerokość jezdni pierwszego odcinka wynosi 4,00 m, natomiast szerokość drugiego odcinka wynosi 2,50 m.
Zakres robót obejmuje wykonanie:
- robót pomiarowych (wskazanie i wznowienie granic działek z działkami drogowymi - po 12 działek przy każdym z odcinków),
- robót ziemnych mechanicznych (koryta o głębokości 30 cm na całej szerokości jezdni 4,50 m wraz z odwozem powstałego urobku gruntowego na odległość do 5,0 km) dla pierwszego odcinka,
- robót ziemnych mechanicznych (koryta o głębokości 30 cm na całej szerokości jezdni 3,00 m wraz z odwozem powstałego urobku gruntowego na odległość do 5,0 km) dla drugiego odcinka,
- mechanicznego profilowania i zagęszczenia podłoża gruntowego (trasa drogi wraz z obustronnymi rozjazdami) dla każdego z odcinków,
- podbudowy z kruszywa łamanego o frakcji 31,5-63,0 mm jako warstwa dolna o grubości 22 cm i szerokości 4,50 m (trasa drogi wraz z obustronnymi rozjazdami) dla pierwszego odcinka,
- podbudowy z kruszywa łamanego o frakcji 31,5-63,0 mm jako warstwa dolna o grubości 22 cm i szerokości 2,70 m (trasa drogi wraz z obustronnymi rozjazdami) dla drugiego odcinka,
- podbudowy z kruszywa łamanego o frakcji 0-31,5 mm jako warstwa górna o grubości 8 cm i szerokości 4,50 m (trasa drogi wraz z obustronnymi rozjazdami) dla pierwszego odcinka,
- podbudowy z kruszywa łamanego o frakcji 0-31,5 mm jako warstwa górna o grubości 8 cm i szerokości 2,70 m (trasa drogi wraz z obustronnymi rozjazdami) dla drugiego odcinka,
- mechanicznego profilowania i zagęszczenia podłoża z kruszywa (trasa drogi wraz z obustronnymi rozjazdami) dla obu - mechanicznego oczyszczenia i skropienia asfaltem istniejącej nawierzchni tłuczniowej na obu odcinkach,
- warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC 11W dla kategorii ruchu KR 1−2 o grubości 4 cm i szerokości 4,20 m po zagęszczeniu dla pierwszego odcinka,
- warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC 11W dla kategorii ruchu KR 1−2 o grubości 4 cm i szerokości 2,70 m po zagęszczeniu dla drugiego odcinka,
- mechanicznego oczyszczenia i skropienia asfaltem istniejącej nawierzchni bitumicznej na obu odcinkach,
- warstwy ścieralna z betonu asfaltowego AC 11S dla kategorii ruchu KR 1−2 grubości 4 cm i szerokości 4,00 m po zagęszczeniu dla pierwszego odcinka,
- warstwy ścieralna z betonu asfaltowego AC 11S dla kategorii ruchu KR 1−2 grubości 4 cm i szerokości 2,50 m po zagęszczeniu dla drugiego odcinka,
- pobocza o szerokości 0,50 m z kruszywa łamanego o frakcji 0 − 31,5 mm o grubości 7 cm po zagęszczeniu dla pierwszego odcinka,
- pobocza o szerokości 0,25 m z kruszywa łamanego o frakcji 0 − 31,5 mm o grubości 7 cm po zagęszczeniu dla drogiego odcinka,
- ręcznego plantowania powierzchni dowiezionego gruntu rodzimego (wyrównania terenu gruntowego poza krawędzią jezdni) pasem o szerokości 0,25 m po obu stronach nawierzchni jezdni na obu odcinkach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 3

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 781708,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1544995,01 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 781708,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.P.H.U. RADEK Krzysztof Tarnowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 150979387

7.3.4) Miejscowość: Radków

7.3.5) Kod pocztowy: 29-135

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 781708,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

2023-12-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane