Dostawa artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej w Koczargach Starych w Gminie Stare Babice – dostawa jaj”.

Szkoła Podstawowa w Koczargach Starych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00115468
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00115468/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-02-21 12:34
Lokalizacja
Koczargi Stare, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1b979358-809e-4a3a-9762-8dfff724ce6b
Identyfikator
1182152399
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Jaja

Wykonawcy

1 przyznane

HENRYK PRYBAŚwięcice, PL · lot 0
6000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00115468 z dnia 2025-02-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej w Koczargach Starych w Gminie Stare Babice – dostawa jaj”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa w Koczargach Starych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367263353

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Akacjowa

1.5.2.) Miejscowość: Koczargi Stare

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-080

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szkola@szkola-koczargi.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: szkola-koczargi.edupage.org

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1b979358-809e-4a3a-9762-8dfff724ce6b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej w Koczargach Starych w Gminie Stare Babice – dostawa jaj”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1b979358-809e-4a3a-9762-8dfff724ce6b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00115468

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-b77b231a-96cd-4555-b0a3-9d4859ea235f

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej w Koczargach Starych w Gminie Stare Babice – dostawa jaj”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 03142500-3 - Jaja

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Henrykiem Pryba

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5341091130

7.3.3) Ulica: Kopytowska 3

7.3.4) Miejscowość: Święcice

7.3.5) Kod pocztowy: 05-860

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31
2025-02-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy