ZAKUP I DOSTAWY JAJ W 2024 R.

21 Wojskowy Oddział Gospodarczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00566023
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-12-21 09:07
Lokalizacja
Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5783109861
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Jaja

Wykonawcy

2 przyznane

WALDEMAR BILIŃSKIOLSZTYN, PL
64 900 PLN
WALDEMAR BILIŃSKIOLSZTYN, PL
64 900 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.