Roboty budowlane w obiektach na terenie Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia w Zielonce

WOJSKOWY INSTYTUT TECHNICZNY UZBROJENIA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00566156
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00566156/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-21 09:29
Lokalizacja
Zielonka, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-63b0637e-6cd2-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
1250000208
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

"ADRO" S.C. JUSTYNA GIERNATOWSKA,ADAM GIERNATOWSKILegionowo, PL · lot 0
2 334 871,62 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00566156 z dnia 2023-12-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane w obiektach na terenie Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia w Zielonce

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJSKOWY INSTYTUT TECHNICZNY UZBROJENIA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010153990

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 7

1.5.2.) Miejscowość: Zielonka

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-220

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: witu@witu.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.witu.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/witu

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Instytut Badawczy

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane w obiektach na terenie Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia w Zielonce

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-63b0637e-6cd2-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00566156

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00447584

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPR/9/23/D8/L/16/004/05/L/16/004/06

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w obiektach na terenie Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia. Przez prace objęte zamówieniem, Zamawiający uznaje wszelkie prace związane z przebudową, remontem, bieżącą konserwację oraz prace naprawcze. Roboty budowlane będą dotyczyć użytkowanych budynków, budowli, urządzeń budowlanych, instalacji, infrastruktury technicznej oraz obiektów terenowych na terenie znajdującym się na placu ćwiczeń użytkowanym przez Wojskowy Instytuty Techniczny Uzbrojenia.
2. Szczegółowy zakres robót określony został w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych w obiektach użytkowanych przez WITU Zielonka, stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ/Projektowanych postanowień umowy (zał. 8)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2334871,62 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3922814,22 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2334871,62 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Justyna Giernatowska wspólnik spółki cywilnej ADRO

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Adam Giernatowski wspólnik spółki cywilnej ADRO

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5361740962

7.3.4) Miejscowość: Legionowo

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2334871,62 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji umowy: do wyczerpania środków finansowych Zamawiającego przeznaczonych na realizację przedmiotu umowy, nie później jednak niż 24 miesiące od daty zawarcia umowy.
2023-12-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane