(85-23) Dostawa odzieży medycznej, roboczej, obuwia i dodatków
SZPITAL UNIWERSYTECKI NR 1 IM. DR. A. JURASZA W BYDGOSZCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00566866
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-12-21 11:04
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5542231069
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odzież, obuwie, artykuły bagażowe i dodatki
Wykonawcy
5 przyznanych
MAREK KAPYSZEWSKIKonin, PL
65 128,5 PLNJANUSZ KOWALSKIRadom, PL
121 677,75 PLNJANUSZ KOWALSKIRadom, PL
121 677,75 PLNJANUSZ KOWALSKIRadom, PL
121 677,75 PLNIZABELA WINTONIAKZielona Góra, PL
1180,8 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.