Sukcesywna dostawa w 2024 roku (sprzedaż na stacji paliw) oleju napędowego i benzyny bezołowiowej 95.
Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Targu Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00566988
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-12-21 11:22
- Lokalizacja
- Nowy Targ, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7352869568
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Olej napędowyBenzyna bezołowiowa
Wykonawcy
2 przyznane
FORCAR - MRUGAŁA PIOTR, CZAJA ROBERT SPÓŁKA JAWNANowy Targ, PL
163 434,53 PLNFORCAR - MRUGAŁA PIOTR, CZAJA ROBERT SPÓŁKA JAWNANowy Targ, PL
163 434,53 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.