Zakup i dostawa dwóch samochodów osobowych z napędem Hybryda PHEV (spalinowo-elektrycznym) na potrzeby Urzędu Miasta i Gminy w Gryfinie
GMINA GRYFINO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00567342
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-12-21 12:11
- Lokalizacja
- Gryfino, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8581726078
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Samochody osobowe
Wykonawcy
2 przyznane
GEZET GŁUCHY I SPÓŁKA SPÓŁKA KOMANDYTOWAGorzów Wielkopolski, PL
171 660 PLNGEZET GŁUCHY I SPÓŁKA SPÓŁKA KOMANDYTOWAGorzów Wielkopolski, PL
171 660 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.