Zakup samochodu osobowego o napędzie hybrydowym dla Starostwa Powiatowego w Radomiu
Powiat Radomski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00115982
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00115982/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-21 14:16
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4347848d-d985-4319-9f9c-66ea1ff8bb5a
- Identyfikator
- 670223110
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00115982 z dnia 2025-02-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup samochodu osobowego o napędzie hybrydowym dla Starostwa Powiatowego w Radomiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Radomski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223110
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Mazowieckiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Radom
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 3655801
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@spradom.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spradom.finn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiat-radomski.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup samochodu osobowego o napędzie hybrydowym dla Starostwa Powiatowego w Radomiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4347848d-d985-4319-9f9c-66ea1ff8bb5a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00115982
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00043690/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Zakup samochodu osobowego o napędzie hybrydowym dla Starostwa Powiatowego w Radomiu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00101699
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ON.272.25.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego, nieużywanego samochodu osobowego dla Starostwa Powiatowego w Radomiu.
2. Zestawienie wymagań minimalnych dotyczące parametrów i wyposażenia z zakresu następujących elementów i podzespołów:
I. DANE OGÓLNE
1. Rok produkcji: 2024/2025
2. Umiejscowienie kierownicy: po lewej stronie
II. NADWOZIE
1. Liczba miejsc: nie mniej niż 5
2. Typ nadwozia: SEDAN
3. Liczba drzwi: nie mniej niż 4
III. SILNIK / SKRZYNIA BIEGÓW / BATERIA
1. Typ: hybrydowy
2. Pojemność skokowa (cm3 ): nie mniej niż 2000 cm3
3. Napęd na przednią oś
4. Rodzaj skrzyni biegów: automatyczna
IV. WYMIARY
1. Długość: nie mniej niż 4850 mm
2. Szerokość: nie mniej niż 1800 mm
3. Rozstaw między osiami: nie mniej niż 2800 mm
V. WYPOSAŻENIE
1. Bezpieczeństwo
1. System zapobiegający blokowaniu się kół podczas hamowania
2. System stabilizacji toru jazdy
3. System wspomagający pokonywanie podjazdów
4. System ostrzegania o ruchu poprzecznym z tyłu pojazdu
5. System ostrzegania o ruchu poprzecznym z przodu pojazdu
6. Asystent bezpiecznego wysiadania z pojazdu
7. Asystent utrzymania pasa ruchu
8. System monitorowania martwego pola
9. Asystent unikania kolizji czołowych
10. Czołowe poduszki powietrzne kierowcy i pasażera
11. Boczne poduszki powietrzne kierowcy i pasażera
12. Kurtynowe poduszki powietrzne
13. Aktywny tempomat
14. System monitorowania ciśnienia w oponach
15. Spryskiwacze przednich świateł
16. Stacja do bezpiecznego ładowania telefonu w konsoli centralnej
17. Układ rozpoznawania znaków drogowych
18. Kolanowa poduszka powietrzna kierowcy
19. Hamulce tarczowe
2. Komfort
1. Wspomaganie układu kierowniczego
2. Regulacja kolumny kierownicy w dwóch płaszczyznach
3. Zagłówki przednie z regulacją wysokości
4. Zagłówki tylne z regulacją wysokości
5. Podgrzewana kierownica
6. Podgrzewane fotele przednie
7. Fotel kierowcy z regulacją wysokości
8. Fotel pasażera z regulacją wysokości
9. Fotel kierowcy z regulacją odcinka lędźwiowego
10. Centralny zamek ze zdalnym sterowaniem
11. Elektrycznie regulowane szyby boczne przednie i tylne
12. Elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka boczne
13. Przyciemniane szyby tylne
14. Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa
15. Czujnik deszczu
16. Czujnik zmierzchu
17. Tylne i przednie czujniki parkowania
18. Światła do jazdy dziennej wykonane w technologii LED
19. Światła mijania i drogowe wykonane w technologii LED
20. Światła pozycyjne wykonane w technologii LED
21. Światła tylne wykonane w technologii LED
22. Komputer pokładowy
23. Gniazdo 12V w konsoli centralnej
24. 2 porty USB-C w konsoli środkowej z przodu oraz 2 dla pasażerów z tyłu
25. Nawigacja satelitarna
26. Stacja multimedialna z ekranem o przekątnej nie mniejszej niż 12 cala, z tunerem radiowym DAB+, łączność Apple Car Play i Android Auto
27. System Bluetooth z zestawem głośnomówiącym
28. Cyfrowe zegary z wyświetlaczem minimum 7 cala
29. Kamera cofania z dynamicznymi liniami ułatwiającymi parkowanie
30. Podgrzewane lusterka zewnętrzne
31. Elektryczny hamulec postojowy
32. Zdalne otwieranie drzwi bagażnika
33. System bezkluczykowego dostępu do samochodu – tzw. Inteligentny kluczyk
34. Uruchamianie silnika przyciskiem
35. Automatyczne ostrzeganie tylnymi światłami awaryjnymi
3. Inne
1. Gaśnica atestowana
2. Trójkąt ostrzegawczy
3. Apteczka
4. Koło zapasowe pełnowymiarowe
5. Podnośnik oraz klucz do odkręcania kół
6. Dywaniki przód i tył
7. Dywanik bagażnika
4. Nadwozie i podwozie
1. Felgi ze stopu metali lekkich w rozmiarze min. 18 cali
5. Zabezpieczenia i blokady
1. Immobiliser
2. Alarm
VI. KOLOR
1. Nadwozie: lakier czarny
2. Lusterka w kolorze nadwozia
3. Tapicerka materiałowa lub skórzana, kolor: ciemny
VII. Gwarancja
Zgodnie z gwarancją producenta, bez limitu przebiegu kilometrów, licząc od daty podpisania Protokołu Zdawczo-Odbiorczego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 2) ustawy Pzp., zgodnie z którym „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziałuw postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu”. W niniejszym postępowaniu wpłynęła 1 oferta, która podlegała odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 177442,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 177442,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2025-02-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |