Rozbiórka budynku przedszkolnego i obiektu gospodarczego usytuowanych w Janiszewie oraz uporządkowanie terenu po dokonanej rozbiórce
Gmina Zakrzew
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00116003
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00116003/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-02-21 14:19
- Lokalizacja
- Zakrzew, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-07c90aa6-d8aa-4449-a001-4eee563dd1dd
- Identyfikator
- 7962959318
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00116003 z dnia 2025-02-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbiórka budynku przedszkolnego i obiektu gospodarczego usytuowanych w Janiszewie oraz uporządkowanie terenu po dokonanej rozbiórce
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zakrzew
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670224077
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zakrzew 51
1.5.2.) Miejscowość: Zakrzew
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-652
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 486105122
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@zakrzew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zakrzew.biuletyn.net/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10394291.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbiórka budynku przedszkolnego i obiektu gospodarczego usytuowanych w Janiszewie oraz uporządkowanie terenu po dokonanej rozbiórce2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-07c90aa6-d8aa-4449-a001-4eee563dd1dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00116003
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00665173
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest rozbiórka budynku przedszkolnego i obiektu gospodarczego usytuowanych w Janiszewie oraz uporządkowanie terenu po dokonanej rozbiórce, zgodnie z dokumentacją techniczną. Zamawiający oświadcza, że posiada decyzję Starosty Radomskiego nr 217.2023 z dnia 08.02.2023r. w zakresie prac rozbiórkowych.
2. Przedmiotowe budynki zlokalizowane są w Janiszewie przy ul. Zielonej 127 na terenie działki nr 240 posiadają powierzchnię:
- budynek gospodarczy – 32,19m²
- budynek szkoły – 378,53m²
Pozostałe elementy zagospodarowania przeznaczone do rozbiórki:
- boisko szkolne – 570,15m²
- chodniki z kostki betonowej – 172,37m²
- ogrodzenie wys. 1,5m, długość 249,333 mb
3. Budynki będące przedmiotem umowy to budynki dawnej szkoły, budynek gospodarczy oraz pozostałe elementy zagospodarowania przeznaczone do rozbiórki. Istniejące przedmiotowe budynki nie są wpisane do rejestru zabytków. Teren na którym znajdują się budynki nie jest objęty strefą konserwatorską.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. Załączony przedmiar robót ma charakter pomocniczy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 19
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 19
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 11
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 163098,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 601470,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 163098,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HAMMER WYBURZENIA MICHAŁ KOSZOŁKO
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 4970004578
7.3.4) Miejscowość: Wschowa
7.3.5) Kod pocztowy: 67-400
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 163098,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-02-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |